Přejít k hlavnímu obsahu

Nejznámější britský e-shop teď umožní vrácení zboží z ČR zdarma

Pokud ještě nepatříte mezi internetové shopaholiky, tak odteď možná budete.

On-line nákupy s sebou přinášejí řadu výhod. Nemusíte stát dlouhé fronty na kabinky nebo pokladnu, nemusíte dlouho hledat svoji velikost, zboží je tolik, že si skoro vždy vyberete, a hlavně seženete hezké kousky, které v kamenných obchodech často nejsou k dostání. Nakupování přes internet bývá často i finančně výhodnější – zvlášť když se třeba domluvíte s kamarádkou, pořídíte toho víc a cenu za poštovné si rozdělíte.

Britský e-shop Asos.com je velký internetový obchod nabízející kousky různých módních firem od těch nejlevnějších až po dražší značkové. Populární je také díky tomu, že mu za poštovné nic neplatíte. Nyní Asos nabízí další službu pro své uživatele. Pokud vám objednané oblečení nesedí nebo jste si nákup prostě rozmysleli, můžete zboží zase vrátit zpět, a to zdarma. V zásilce, která vám přijde domů, najdete pásku, kterou jednoduše přilepíte na nový balíček. Česká pošta po vás pak nebude chtít žádné peníze navíc.

Snimek_obrazovky_2016-06-02_v_10.00.48_copy

Kde všude je výhodné nakupovat

Skvělých e-shopů existuje hned několik. My v redakci rády objednáváme na těch českých. Třeba na Zoot.cz často bývají slevy. Na Answear.cz a Freshlabels.cz také funguje služba bezplatného vrácení. Pokud máte dobrou zkušenost s jiným e-shopem, podělte se s námi o své zkušenosti na Facebooku Světa ženy.