Promotion
Promotion
Promotion

Zázvorová voda, která umí zázraky. Dodá vám dobrou náladu, zeštíhlí a ještě vás ochrání před nachlazením

Promotion
Promotion

Žádná špatná nálada, žádná únava: zázvorová voda je podzimním detoxikačním nápojem a zahání nejčastější problémy zatažené sezóny. 

1. Bacily pryč

Pokud chcete zůstat celý podzim a zimu zdraví, je zázvorový čaj nebo voda naprostou nezbytností. Vychutnejte si ho během dne nebo večer u oblíbeného televizního pořadu. 

2. Štíhlá jako bonus

Zázvorová voda stimuluje metabolismus a tím zvyšuje počet spálených kalorií . Ale nejen to: bylo zjištěno, že účastníci pokusu po pití zázvorové vody jedli méně. Očividně je to nasytilo rychleji.

3. Povzbudí a detoxikuje

Látky v zázvoru stimulují krevní oběh a tím pádem i pročistí vaše tělo. Pokud si dáte sklenici závorové vody hned ráno, můžete si být jisti aktivním dnem bez námahy. 

4. Dobrá nálada vám nebude chybět

Chuťové buňky v ústech zpočátku vnímají příchuť zázvoru jako bolest. V důsledku toho mozek vylévá tělu vlastní morfin tlumící bolest – a to vyvolává příjemný pocit štěstí!

 

5. Zima nemá šanci

Pokud je vám často zima a máte studené nohy či ruce, zázvor je ideální společník. Dokáže vás zahřát stejně jako například skořice. 

Jak si vodu připravit?

Není nic snadnějšího. Oloupejte zázvor, nakrájejte ho na plátky nebo nastrouhejte a zalijte horkou vodou. Dochuťte citronem. Pokud necháme zázvorovou vodu přes noc v lednici, ráno vás čeká přímo zázračný elixír!

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Roční předplatné Svět Ženy

Předplatné Svět Ženy
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion