Přejít k hlavnímu obsahu

Zase ta hříšná Megan: Herečka provokuje na fotkách dmoucím se dekoltem a sukní, která sotva zahaluje zadeček

Existuje někdo, kdo se vystavuje víc než herečka Megan Fox? Jejím velkým konkurentem je Madonna, ovšem tentokrát Megan nažhavila fanoušky opravdu pořádně!

Provokativní herečku Megan Fox si fanoušci oblíbili nejen díky jejím hereckým rolím, ale také díky jejímu vzhledu. Megan nepřestává sociální sítě zásobovat fotografiemi svých outfitů, které jsou provokativní a velmi odvážné. Výjimku neudělala ani teď, když sdílela svůj outfit, který vám nedovolí dívat se herečce do očí příliš dlouho. 

Korzet, černé punčochy a proklatě krátká mini

Megan Fox se chlubila svýma dlouhýma nohama v malé poddajné sukni, tmavých punčocháčích a zlatých jehlových botách. 

Jennifer Aniston oslavila narozeniny v nejošklivějším modelu, který jste kdy viděli! Oblékla na sebe zlaté kalhoty s třásněmi

svetzeny.cz

Rozvod je u konce

Zdá se, že Megan Fox je po dokončení rozvodu s Brianem Austinem Greenem spokojená. Sdílela na sociálních sítích sérii smyslných fotografií krátce poté, co se na veřejnost dostala zpráva o jejich rozvodu. Zatímco Megan je již zasnoubená s Machine Gun Kellym, její rozvod dospěl ke konci. Konečné rozvodové urovnání Megan a Briana bylo nakonec podepsáno soudem. Podle TMZ budou jejich synové, 5letý Journey River, 7letý Bodhi Ransom a 9letý Noah Shannon, mít společnou právní a fyzickou péči.