Přejít k hlavnímu obsahu

Zapomeňte na plastiky - stárněte s grácií jako tyto slavné krásky

Info ikona
Meryl Streep

Se stárnutím se v určité etapě života potkáme snad všichni. Stárneme prakticky ode dne narození a v určitém věku se tento proces mění na nechtěný. Muži i ženy se snaží s ním všemožně bojovat, více či méně úspěšně.

Měnící se prostředí, tlak společnosti, odraz v zrcadle, mnoho žen řeší, jak první vrásky a povadlou pleť zastavit nebo minimálně zpomalit. Co nejvíc zpomalit. Některé celebrity sahají při první vrásce po plastickém chirurgovi, který jim pomůže. Jiné odhodily starosti, řekly ne plastickým úpravám a ukazují, že správná životospráva a dostatek sebevědomí udělá krásnou každou ženu. Které celebrity plastikám nepodlehly?

Jennifer Aniston

Slavná herečka je ve výborné kondici. Před časem se rozpovídala v magazínu InStyle, že na sobě necítí žádnou změnu, fyzicky se stále cítí dobře a stejně. Co ji však na stárnutí děsí jsou šediny. “Nechci mít šedivé vlasy” přiznala.

Cindy Crawford

Modelka zazářila v osmdesátých letech a nastartovala tak svou kariéru úspěšné top modelky. Byla a stále je oblíbenou múzou návrhářů, v dcera Kaya jde v jejich stopách. I Cindy odolala lákadlům dokonalého vzhledu a řekla plastikám ne. Propaguje ženskost a přirozenou krásu bez úprav.

Meryl Streep

Na svém kontě má nezapomenutelné role, které ji vynesly mnoho cen, včetně Oscarů. Ve svém věku vypadá naprosto famózně. V minulosti se měla vyjádřit, že lidé, kteří podstupují plastiku ve finále přitahují více pozornosti na svůj obličej. Sama se rozhodla, že svou pleť a tělo nezatíží chirurgickými zákroky.

Charisma neztrácí ani po letech: Johnny Depp oslavil narozeniny s očištěnou pověstí

svetzeny.cz

Jennifer Lopez

Zpěvačka a herečka je známá svým dokonalým tělem a vzhledem. Mnohokrát však zmínila, že za tím stojí dřina nejen v posilovně. Nepije alkohol, neopaluje se, vyhýbá se kávě, spí minimálně sedm hodin a o svou pleť se poctivě stará. Možná i proto říká rezolutní ne plastikám a vychází ji to.

Helen Mirren

Držitelka Oscara a herečka odmítá plastiky. Podle zdrojů nechtěla mít hladký obličej, na kterém nejde poznat, kolik ji ve skutečnosti je. Podstoupila pouze tetování obočí. Sama popisuje, že s věkem se stáváme víc sami sebou o což nechce přijít.

Julia Roberts

Herečka s nezaměnitelným úsměvem se řadí k těm, které řekly plastice rezolutní ne. Přiznala, že v minulosti botox vyzkoušela, ale není to nic, co by ji přirostlo k srdci. Podle svých slov chce, aby její obličej odrážel emoce, což s botoxem moc nejde.

Jane Seymour

Nezapomenutelná Doktorka Quinnová jakoby snad ani o den nezestárla. Zásah plastických chirurgů? Kdepak, v ty herečka nemá důvěru. Mnohem raději vsází na dobrou kosmetiku a pravidelnou péči o pleť.

Autor: Zuzana Žáková