Přejít k hlavnímu obsahu

Oblíbená hvězda seriálu Ulice: Jaroslava Obermaierová se, i v téměř 80 letech, musí otáčet. Údajně živí svého syna

Hvězdná herečka, která se zapsala do srdcí diváků jako paní Nyklová v nekonečném seriálu Ulice, ale i díky dalším desítkám rolí. Jaroslava Obermaierová (77) téměř v 80 letech nepřestává pracovat a není žádným tajemstvím, že finančně si ani jako slavná herečka příliš neužívá. Jak s tím souvisí její syn Jaroslav?

Mohlo by se vám líbit

Zatímco Lucie Vondráčková jen září a daří se jí v soukromém i pracovním životě, táta Jiří možná půjde do vězení

Dostala životní roli. Lucie Vondráčková (43) bude novou posilou nekonečného seriálu Ulice. A rozhodně ne jen v nějaké malé roličce. Radost a nadšení ale herečce trochu kazí táta Jiří (72), který byl obžalován z nabádání k trestnému činu.
svetzeny.cz

Jaroslav je jedináček

Jaroslava Obermaierová má syna Jaroslava, kterému je přes 45 let. Herečka se dříve vyjadřovala a dávala rozhovory, ovšem poté, co ji rozohnily nějaké články, přestala se se soukromým životem svěřovat médiím. To, že má speciální vztah se svým synem, ovšem není žádné tajemství. Je to jedináček, prostě typický mamánek,“ řekla deníku Aha!.

Musí hodně pracovat, důchod nestačí

Musím hodně pracovat, z osmitisícového důchodu bych rozhodně nevyžila,“ prozradila a zastala se svého syna, kterého dlouhá léta údajně živila. „Zase musíte chápat, že je to moje dítě, nenechala bych ho na holičkách. Ale samozřejmě bych už chtěla žít jako jiní obyčejní důchodci,“ posteskla si.

Mohlo by se vám líbit

Zamilovaná Dara Rolins kápla božskou, jak ji sbalil Pavel Nedvěd. Půl roku vztah tajili

Dva roky tvoří Dara Rolins (50) s Pavlem Nedvědem (50) dokonalý pár a jsou jasným důkazem toho, že láska může přijít v každém věku. Legendární fotbalista se o srdce zpěvačky snažil několik let, až ji nakonec udolal a Dara nemůže být šťastnější.
svetzeny.cz

Jaroslav je možná mamánek, sama herečka by ale ráda, aby k ní syn chodil v neděli na oběd, našel si přítelkyni a začal žít život jako správný dospělý člověk. „Byla bych ráda, kdyby si konečně našel nějakou slečnu, už na to má dávno věk. Pak bych se na něj víc těšila, kdyby chodili jen v neděli na oběd. Aspoň bych nemusela pořád vyvářet,“ práskla seriálová Vilma Nyklová.

Co dělá syn nyní?

Web nasehvezdy.cz odtajnil, že syn Jaroslav nemůže o pořádnou práci zavadit a zřejmě ani přítelkyni stál nemá. Se svou maminkou žije u Zruče nad Sázavou a má údajně psychické problémy, které ho provázejí celý život. Obermaierová se strachuje, co s ním bude, až jí na této Zemi vyprší čas. To víte, mám o něj samozřejmě strach, jsme tu spolu sami. Rozhodně mám obavy, co s ním bude, až tu jednou nebudu,“ prohlásila.

Jaroslava Obermaierová během let
Zdroj článku