Přejít k hlavnímu obsahu

Krásné i bez make-upu. Tyto hvězdy nepotřebují nánosy líčidel, aby vás okouzlily

Ukážeme vám přirozenou krásu těchto žen - bez make-upu. Otázkou zůstává, kdy to těmto kráskám sluší více? Bez líčidel nebo s perfektním make-upem. Rozhodnutí už necháme na vás!

Hvězdy a hvězdičky se obvykle pohybují ve světě make-up artistů a stylistů od rána do večera. Některé celebrity ovšem upřednostňují přirozenost a rádi se ukazují bez líčidel. Tak se z hereček a zpěvaček stávají "normální" smrtelníci, kteří mají akné, pupínky nebo pigmentové skrvny - a to nás ženy z "normálního" světa povzbuzuje. Už moc dobře víme, že na sociálních sítích není všechno zlato, co se třpytí. 

Přírodní krása vítězí a tyto ženy jsou toho jasným důkazem 

Leighton Meester

Herečka, kterou proslavila role v seriálu "Gossip Girl", sdílí pravidelně svoje selfie a její kouzlo je jasné - přirozená tvář a odzbrojující úsměv.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Drew Barrymore

Herečka má sice vlastní řadu kosmetiky, nicméně ráda ukazuje svou tvář přizenou a krásnou. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Jenna Dewan

Herečka Jenna Dewan tvořila hvězdý pár s oblíbeným Channingem Tatutem, nicméně dvojice spolu už nějakou dobu není. Jenně to ovšem na kráse nijak neubralo. Naopak. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Demi Lovato

Zpěvačka Demi Lovato fotky svého obličeje nesdílí příliš často, nicméně ani ona se nebojí jít s kůží na trh. Co myslíte, sluší jí to? 

Jennifer Lopez

Zpěvačka Jennifer Lopez dokáže vyfotit sexy fotky, vystavit své svalnaté tělo, ale i sdílet svůj nenalíčený obličej. Krásná je za každé situace, to musíme uznat!

Jennifer Aniston

Rachel z Přátel sdílí velmi málo fotek na svém účtu, ale ukázat se bez líčidel rozhodně nebojí. A nemá proč. Vypadá úchvatně! 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Jessica Alba

Herečka Jessica Alba má téměř 40 let, tři děti stále působí jako malá holčička. Má i vlastní značku dekorativní kosmetiky, která její krásu ještě zvýrazní. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku
Mohlo by se vám líbit

Jennifer Aniston: Přerušovaný půst je její rada na dokonalou postavu

Herečka Jennifer Aniston spoléhá na velmi specifický typ půstu. Nejen, že má díky němu dokonalou postavu, ale i dobrý pocit. Vyzkoušíte ho také?
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Fanoušci šílí! Hvězda Stmívání Kristen Stewart vypadá jako dvojče princezny Diany

Princezna Diana je pojem, který neustále oslovuje miliony lidí na světě. Nyní se připravuje film, kde princeznu Dianu ztvární právě Kristen Stewart.
svetzeny.cz