Přejít k hlavnímu obsahu

Celebrity bez make-upu: Lady Gaga je k nepoznání, Celine Dion zná elixír mládí

Info ikona
Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow má sice od přírody jemné a trochu méně výrazné rysy blondýnky, jinak jí to ale sluší i bez výrazného líčení. Herečka si sama potrpí na přirozenost, takže ji můžete potkat většinou jen s decentním líčením. I když ale někdy nebývá namalovaná vůbec, její pleť vypadá stále svěží a bez výraznějších vrásek či kruhů pod očima. Gwyneth tak vypadá stále mladě. Posuďte sama, jak jí to sluší.

Před hledáčky fotografů a na titulních stranách vždy dokonale uhlazené celebrity dokazují, že i ony jsou jen lidi. Nejnovější trend přirozenosti totiž poslední dobou postihl i hollywoodské stars, které se na svých instagramových profilech a účtech na sociálních sítích rozhodly ukázat, jak vypadají bez nánosů líčidel a perfektně krycího makeupu. Jaká je realita mimo světla reflektorů a koho byste pravděpodobně ani nepoznala? Inspirujte se celebritami, které se přirozenosti nebojí.

Nikdo není dokonalý, ani hollywoodské hvězdy ne. Právě to se nedávno rozhodly dokázat některé slavné osobnosti. Přirozenost zkrátka frčí. Zatímco někomu odhaluje vrásky, jiným kupodivu přirozená tvář přidává mladistvý vzhled. Komu to sluší i neupravenému a kdo rozhodně vypadá lépe po práci stylistů? Podívejte se, jak vypadají hvězdy bez make-upu, možná, že až zjistíte, že jsou to také jen lidi se svými nedostatky, zvedne se vám tím také sebevědomí. Gwyneth Paltrow vypadá skoro stejně, Lady Gagu byste nepoznala a Celine Dion bez líčidel vypadá neuvěřitelně svěže a mladě.

Na to, jak vypadají slavné hvězdy nenalíčení se podívejte do galerie.

Lady Gaga

Lady Gaga je a vždycky byla výraznou showmankou, která nedala dopustit na výrazný make-up a kostýmy. Právě to se ale v poslední době změnilo a zpěvačka se nebojí ukázat na veřejnosti bez líčidel.  Extravagantnost a převleky jsou tak zdá se v případě Lady Gaga pryč a na řadě je přirozenost. Nenamalovaná vypadá zpěvačka spíše něžně jako nevinná a sympatická dívka. Svým fanouškům tak nyní odhaluje svou úplně jinou méně ztřeštěnou část, kterou dosud neměli možnost poznat. A většině z nich se to, jak se zdá líbí. Jedno je ale jisté, zpěvačka je v soukromí zcela jistě úplně jiná Lady Gaga, než jakou ji znáte.

Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow je pravděpodobně dítětem štěstěny, protože jí příroda dopřála přirozeně šarmantní a jemný vzhled, který mnoho líčidel nepotřebuje. Gwyneth navíc holduje zdravému životnímu stylu a díky správné stravě a cvičení je ve skvělé kondici. Není divu, že se svým fanouškům na sociálních sítích nebojí ukázat ani po ránu nenalíčená. Naopak tím ukazuje světu svou dokonale hladkou pleť bez akné, povadlosti či výrazných vrásek, která působí svěžím a mladistvým dojmem.

Vlasový trend: Nejkrásnější letní účesy pro mokré vlasy. Vsaďte na copánky nebo drdol alá baletka

svetzeny.cz

Celine Dion

Celine Dion pravděpodobně vynalezla recept na mládí. Jak jinak si vysvětlit fakt, že bez make-upu vypadá snad ještě lépe, než s nánosem stínů, pudru, rozjasňovače či tvářenky? Někteří by jí podle přirozených fotografií hádali nejméně o deset let méně. Jak to jen tahle oblíbená zpěvačka dělá?

Amy Schumer

Komička Amy Schumer se nebere moc vážně, a právě proto si ze sebe umí udělat legraci. Fanouškům na sociálních sítích se nebojí ukázat i realitu, v poslední době konkrétně realitu mateřství. Na fotografiích se neváhala ukázat nejen neupravená a nenalíčená, ale také rozcuchaná, unavená a s odsávačkou mateřského mléka na prsou. Kromě toho natočila herečka také video, kde vyzývá i ostatní dívky k přirozenému vzhledu bez make-upu.

Eva Longoria

Eva Longoria se svých profilech na sociálních sítích rozhodně nebojí ukazovat svou přirozenost a fotky bez líčení zveřejňuje celkem pravidelně. Aby také ne, když i nenamalovaná vypadá pořád stylově a elegantně. Charismatická herečka, známá především ze seriálu Zoufalé manželky, ví, co si může dovolit a jak vypadat skvěle za každé situace. A tomu odpovídají i fotografie, které známá herečka zveřejňuje. Mnohdy se jedná dokonce i o přirozené momentky z hraní se synem či setkání s přáteli.

Uma Thurman

Slavná herečka Uma Thurman má od přírody charismatické, výrazné rysy. Její světlý typ sice způsobuje, že má bez líčidel trochu méně výrazné obočí a řasy. Jinak ale herečka vypadá pořád stejně dobře a svěže. Rozhodně si tedy může dovolit i pár ranních momentek od nechtěného hledáčku fotografů.

Zdroj: usmagazine.com, people.com, insider.com, youtube.com

Zapomeňte na plastiky - stárněte s grácií jako tyto slavné krásky

svetzeny.cz