Náš útulný byt

Poradna je tentokrát zaměřena na praktické informace, které se budou hodit, pokud se právě chystáte vytvořit obytné podkroví. Ukážeme vám pěkné doplňky v zářivě oranžové barvě a sami si můžete vyzkoušet nápadité aranžmá z čerstvých jarních květů. Milovníky světové architektury jistě zaujme rubrika věnovaná zakladateli funkcionalismu Le Corbusierovi. Pozveme vás také na návštěvu k sympatickému herci Lukáši Hejlíkovi. Lukáš vyznává styl života blízký přírodě, a pokud mu to pracovní povinnosti dovolí, rád tráví volno na své venkovské chalupě. Možná vás bude inspirovat moderní garsonka s krbem laděná do střízlivých šedých tónů. Designérka Iva tentokrát navrhla obývací pokoj kombinující výrazné barvy čalounění s přírodní dýhou a pro čtenářku paní Vančurovou vytvořila vizualizaci welness prostoru, který vznikl z dříve nepoužívané místnosti. Magazín vás seznámí s tipy týkajícími se balkonu a terasy, představí novinky na poli LED svítidel a poradí, jak zatočit s jarním úklidem. Dozvíte se také, jaké triky používají ve své práci interiéroví designéři. A jestliže vám chybí něco hezkého do bytu, určitě si vyberete z řady pěkných dřevěných doplňků. Prostřednictvím naší stálé cestovatelské rubriky můžete objevovat krásy věčně zeleného Skotska.

Měsíčník Náš útulný byt je titulem servisního charakteru, je pro něj charakteristická přehlednost, praktičnost a především obsahuje bohaté názorné ilustrační materiály.
Podrobně mapuje celou problematiku bydlení, najdeme v něm rubriky věnované jak zařizování a dispozičnímu členění interiéru, tak návody na výrobu nejrůznějších doplňků, nabídku konkrétních výrobků, služeb i novinek na našem trhu. V časopise nechybí návštěva u některé ze známých osobností, zajímavá renovace bytu čtenáře, poradna architekta, testy spotřebičů, soutěže, stránky věnované módním trendům a současnému světovému i domácímu designu. U jednotlivých produktů jsou uváděny ceny a v adresáři pak kontakt na výrobce i prodejce včetně webových stránek.

@svetzeny