Přejít k hlavnímu obsahu

Velký finanční horoskop roku 2022: Vodnářům přinese obrovské výdaje, raci budou mít hlouběji do kapsy. Jak na tom bude vaše znamení?

Bude v roce 2022 vaše peněženka prázdná, nebo plná? Měli byste začít více šetřit, či si můžete dovolit i větší výdaje a investice do nemovitostí? Podívejte se, jak to vidí předpovědi astrologů. Znamení zvěrokruhu vám napoví, zda se vám bude v novém roce dařit, nebo budete mít hlouběji do kapsy.

Na začátku roku 2022 hlavní vliv planeta Saturn v Kozorohovi, který je představitelem píle, činů, ale také karmy a tvrdé dřiny. Saturn v Kozorohovi pak přejde v Jupiter ve vodnáři, který je astrology spojovaný s požehnáním a milostí. Většinu lidí tak čeká mnoho změn, jak v osobní, tak i profesní rovině. Výrazné měny se podle astrologů dotknou i našich peněženek a ekonomické sféry. Jak na tom budou jednotlivá znamení v novém roce 2022 s financemi podle horoskopu? Přinášíme vám předpovědi astrologů pro všechna znamení zvěrokruhu.

Vodnář

Začátek roku 2022 přinese vodnářům velké finanční výdaje. Majitelé firem a živnostníci mohou v období prvního čtvrtletí roku čelit velkým ztrátám, které budou muset financovat ze svého. Vodnářům navíc hrozí také vyšší výdaje za zdraví či soudní spory. Díky přechodu Jupiteru v polovině dubna a přechodu Saturnu na konci dubna se ale v další části roku zablýskne pro vodnáře na lepší časy. V podnikání se jim může začít dařit o něco lépe, mohou se dočkat také příjmu peněz ze svých dosavadních nemovitostí a dalšího majetku. Ke konci roku by ale vodnáři neměli investovat do koupi nových nemovitostí, protože by se snadno mohli stát obětí podvodu.

Ryby

Rybám přinese už začátek roku 2022 dobrou finanční stabilitu. Bez váhání se tak mohou pustit do většího utrácení v podobě nákupu nemovitostí či kvalitnějšího vybavení domácnosti. Je také možné, že rybám zbydou peníze i na dovolenou a splnění si svých toužených cestovatelských cílů. V dubnu a zbytku roku ale hrozí rybám také nenadálé výdaje i finanční ztráty. Představitelé narození v rybách by proto měli začít znovu šetřit a nakupovat s rozvahou. Pokud budou ryby opatrnější po výdajové stránce a budou si hlídat, za co utrácí peníze, mají šanci na vyšší výdělek a zlepšení jejich finanční situace.

Beran

Lidé narození ve znamení Berana se budou po celý nový rok 2022 těšit z celkem dobré finanční situace. Budou ale nejspíš muset čelit také mnohem větším výdajům, takže ani nic navíc neušetří. Tvrdě pracující a pilní berani by se v tomto roce mohli také konečně dočkat dostatečného ocenění jejich tvrdé práce. Koncem roku si tak zrozenci berana budou moci dovolit pořídit i něco luxusnějšího, jako rekonstrukci domácnosti či pořádnou dovolenou nebo welness. Je dost možné, že berani budou v roce 2022 více přispívat také na charitativní účely.

Horoskop lásky pro rok 2022: Přinese konec toxických vztahů a nevěr. Raci, Panny a Ryby mají šanci potkat svou spřízněnou duši

Co podstatného se ve vašem milostném životě stane v příštím roce? Postavení planet zapříčiní konec toxických vztahů a nevěr. Jaké události čekají v partnerství vaše znamení zvěrokruhu? Největší šanci potkat spřízněnou duši mají Raci, Panny a Ryby.
svetzeny.cz

Býk

Býk může hned na začátku roku 2022 získat větší finanční obnos od příbuzných. Štěstí mohou mít i býci, kteří investují do akciových trhů. Od poloviny dubna se pak podle horoskopu dočkají býci navýšení příjmů. Od srpna potom čekají býka nové zisky nemovitostí, pozemků či zemědělské půdy. Býci mohou v tomto roce také utratit větší množství peněz za nákup dlouhodobého majetku například v podobě rodinného domu či založení firmy.

Blíženci

Blíženci se v roce 2022 dočkají vytoužené finanční stability. Budou tak moci nejen investovat do nemovitostí, ale i začít podnikat. Příjmy blížence navíc budou vyšší, takže hravě zvládne pokrýt všechny své rozmanité výdaje. Celý rok bude poskytovat blížencům mnoho příležitostí, jak vydělat peníze. Rok 2022 bude blížencům a jejich bankovním účtům přát mnohem více než ty předchozí. Je tedy dost dobře možné, že si díky tomu vytvoří bohaté úspory, které ještě zvýší jejich životní úroveň. Zisku se ale dočkají také blíženci, kteří obchodují. Zejména začátek roku  je jim totiž v tomto směru příznivě nakloněný.

Rak

Začátkem roku budou mít raci hlouběji do kapsy. Hrozí jim také potíže s vyděláváním peněz. Finanční nejistota potká raky jako důsledek jejich nečekaných výdajů i nerozvážného utrácení za zbytečné věci.  Je tedy možné, že si budou muset vzít půjčku. S finančními potížemi by mohl rakům pomoci nový rozpočet, ve kterém znovu přehodnotí své příjmy i výdaje. Finanční situace raka se koncem února trochu zklidní. V květnu se pak dokonce dočkají určitého zlepšení příjmů. Koncem roku navíc získají lidé narození ve znamení raka, aby splatily své dluhy a vyrovnaly se také jejich příjmy a výdaje.

Lev

Lvi získají v novém roce možnost splatit své staré dluhy. Navíc ale budou mít i příležitost získat novou půjčku na jakékoliv větší výdaje, například na bydlení či vybavení domácnosti. Leden bude pro lvi také ideální šancí, aby získali pasivní příjmy. V prvním čtvrtletí by se však měli vyhýbat koupi nemovitostí nebo pozemků. Mohli by totiž snadno naletět, a přijít tak o všechny peníze. Lvi podnikatelé budou čelit menším ztrátám, příliš se jim nevyplatí ani nové investice do jejich podnikání. Potkat je mohou i nečekané výdaje. Od konce dubna se bude dařit lvům, kteří se živí jako prodejci nemovitostí. Konec roku lvům přinese bohatý zisk i nový svěží vítr do jejich podnikání a investice do živnosti se jim konečně vyplatí.

Panna

Panny se budou po celý rok 2022 radovat z hojnosti svých financí. Štěstí bude od ledna přát pannám pracujícím na volné noze. Hned v tuto dobu si tak přijdou na slušný výdělek. Dokonce i panny, které ještě studují, se dočkají příjmu financí ze svých koníčků. Vlivem Saturnu se objeví pro panny také nové pracovní příležitosti, které budou i přes menší míru počátečního rizika nakonec výdělečné. V červenci pak budou panny trochu více utrácet. To by mohlo jejich měsíční rozpočet trochu vyvést z rovnováhy. Poslední dva měsíce roku ale pannám opět zajistí vyšší příjmy, takže se budou panny těšit z dostatku peněz.

Lednové novoluní v Kozorohu: Přináší šanci na nový začátek. Dle astroložky nejvíce ovlivní Blížence, Lvy a Vodnáře

První novoluní v roce 2022 nastane již 2. ledna. Je to šance pro všechny, kteří chtějí začít znovu od nuly. Dle astroložky nejvíce ovlivní samotné Kozorohy, Blížence, Lvy a Vodnáře. Jeho energii však pocítí všechna znamení zvěrokruhu.
svetzeny.cz

Váhy

Až na první čtvrtletí nového roku spojené s menšími ztrátami financí, budou mít váhy dostatek peněz. Zrozenci ve váhách zaznamenají hned v lednu úspěchy ve své kariéře, a pravděpodobně tak získají i vyšší plat. V dubnu se váhám naskytnou příležitosti, aby vydělávaly peníze ve více oblastech najednou. Je pravděpodobné, že koncem roku budou mít váhy více zdrojů příjmů.

Štír

Rok 2022 bude z hlediska financí pro štíry jak na houpačce. Zkraje roku je čekají velké výdaje. Od konce února se povede jejich bankovním účtům trochu lépe. Měsíce březen a duben budou i přesto pro štíra vhodným obdobím ke koupi auta či jiného dražšího majetku. V dubnu se štírům vyskytne možnost nových zisků, je možné, že i díky jejich zájmům. Od října by se měli štíři vyvarovat větším výdajům, ale také investicím, protože budou riskovat značné finanční ztráty. Koncem roku budou štíři čelit neplánovaným finančním výdajům.

Střelec

V prvním období roku 2022 mají střelci velkou šanci na dostatečné spoření financí i na zbohatnutí. Mohou také získat cenný majetek od svých příbuzných a předků, navíc podle horoskopu obdrží pravděpodobně i nějaké vzácné dárky. Rodinné podniky střelců budou prosperovat a zajistí jim dostatek peněz. Mohou ale zbohatnout i na svých dlouhodobých koníčcích, které jim začnou vydělávat. Od dubna do července si ale budou muset střelci trochu utáhnout opasky a vynaložit daleko větší úsilí pro zisk financí než v předchozích měsících. Větších a lepších příjmů se štíři dočkají opět v říjnu a udrží si je i do konce roku.

Kozoroh

Díky Kozorohovi, který bude na začátku roku ve vládnoucím postavení, se i jedinci narození v tomto znamení mohou v roce 2022 těšit z finančních jistot. Ani tak se ale kozorozi nevyhnou větším výdajům v prvním čtvrtletí roku. Utratí většinu úspor za nadbytečné věci. Od dubna pak budou kozorohům prosperovat jejich pasivní příjmy, vydělávat budou i z některých nečekaných zdrojů.  Mohou tak získat zpět předtím utracené naspořené peníze. Červen bude přát umělecky a kreativně zaměřeným kozorohům. Ke konci roku mohou získat zrozenci kozoroha příjem ze svých zálib a více zdrojů výdělku.

Zdroj: astrosage.com

Nostradamovo temné proroctví pro rok 2022: Déšť asteroidů, hladomor, záplavy i vzestup umělé inteligence

Michel de Nostredame přezdívaný Nostradamus je asi nejslavnějším věštcem všech dob. Řada jeho proroctví se již vyplnila. Budou pravdivé i další jeho jasnovidecké vize? V blízké budoucnosti nás prý čeká déšť asteroidů, hladomor, záplavy i vzestup umělé inteligence.
svetzeny.cz