Přejít k hlavnímu obsahu

Michelle Obamová výjimečně ukázala svoji mámu s dcerami ke Dni matek: „Jsem tak vděčná“

Info ikona
Michelle Obama

‚‚V průběhu let jsem sdílela tolik její moudrosti se svými vlastními dcerami,’’ řekla bývalá první dáma o své matce Marian Robinsonové na počest nedělního Dne matek.

Michelle Obama je hrdá dcera a matka!

Na počest nedělního Dne matek se bývalá první dáma podělila o krásnou fotografii se svou matkou Marian Robinsonovou a dvěma dcerami — Maliou Obamovou (23) a Sašou Obamovou (20). 

‚‚Šťastný #Den matek! Jsem tak vděčná za lásku, vedení a péči, kterou do mě máma vložila,’’ napsala Michelle (58) na svůj instagramový ůčet. ‚‚V průběhu let jsem sdílela tolik její moudrosti se svými vlastními dcerami.’’ V pátek autorka knihy Becoming také vzdala hold své matce tím, že oznámila plány na výstavu nazvanou „Otevírání Bílého domu“ na počest Mariah Robinsonové (84) v Obamově prezidentském centru. 

 

‚‚Ahoj všichni, jsem Michelle, známá také jako dcera Marian Robinsonové,’’ začala video zveřejněné na sociálních sítích, než sdílela svůj příběh o dospívání se svou matkou. 

Výstava na počest maminky Michelle bude velkolepá

Michelle později odhalila plány výstavy v rozlehlém kampusu na chicagské South Side a řekla: „Je to prodchnuté tolika hodnotami, které mi vštípila moje matka, komunita, rodina, osudoví lidé. Byla jsem součástí vytváření láskyplného příjemného prostoru, kde se každý cítí jako doma."

Expozice na počest maminky Michelle „bude obsahovat zmenšenou repliku východního pokoje, kde jsme pořádali velké večeře, repliky modrého pokoje, kde jsme na svátky ozdobili obrovský vánoční strom, a také repliku jižního trávníku, kde jsme hostili prohlídky zahrady a koulení velikonočních vajíček a mnoho dalšího,“ řekla Michelle.

Robinsonová žila s první rodinou, když byli v Bílém domě, kde byla známá jako „ hlavní babička“.

Zdroj: DailyPost, Wikkipedie, People