Přejít k hlavnímu obsahu

Veselé svátky od Kate a prince Williama: Jejich nejnovější rodinná fotografie byla pořízena na výjimečném místě

Info ikona
Royal Family

Princ George, princezna Charlotte a princ Louis nám na nejnovější fotografii připomínají, jak čas letí. Vánoční rodinná fotografie byla rovněž vyfocena na speciálním místě, na které Kate vzpomíná. Kde byla fotografie vyfocena a co přejí fanouškům královští k Vánocům? To zjistíte v našem článku.

V souladu s tradicí sdílel královský pár nový portrét své rodiny – včetně jejich tří rozkošných dětí, prince George (8), princezny Charlotte (6) a prince Louise (3). "Jsme rádi, že můžeme sdílet novouz fotografii naší rodiny, která je na letošním vánočním přání ?," napsal pár v pátek na Instagram k nové fotografii.

Fotografie, na které pár a jejich děti pózují před kamenným pozadím, byla podle Kensingtonského paláce pořízena během soukromého rodinného výletu do Jordánska"Vévoda a vévodkyně z Cambridge s potěšením sdílejí novou fotografii své rodiny," stojí v prohlášení. "Fotografie, která je letos na vánočním přání Jejich královských výsostí, ukazuje vévodu a vévodkyni se svými třemi dětmi princem Georgem, princeznou Charlotte a princem Louisem v Jordánsku začátkem tohoto roku."

Jordánsko je pro Kate plné vzpomínek

Tato země má pro Kate zvláštní význam, protože jako dítě žila dva roky v Jordánsku, když její otec pracoval pro British Airways. William také dříve navštívil Jordánsko v rámci své cesty po Blízkém východě v roce 2018. Kate se na fotografii usmívá v khaki šatech, když sedí vedle Williama, který má na sobě tradičně polo tričko. Pár si láskyplně položil vzájemně ruce na kolena a každý objímá jedno dítko. Malý Louis sedí spokojeně před mámou Kate.

 

Loňská rodinná fotografie

Loňská fotografie byla pořízena na podzim fotografem Matt Porteous u rodinného domu v Norfolku. Pětičlenná rodina pózovala v pohodlných svetrech na kupce sena před velkou hromadou klád. Každý z nich má široký úsměv, včetně extra veselého úsměvu malého Louise, který sedí vepředu uprostřed.

V roce 2019 zveřejnili Kate a princ William jednu ze svých dosud nejupřímnějších a nejneformálnějších fotografií, když pózovali se svými třemi dětmi na historickém motocyklu.

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.