Přejít k hlavnímu obsahu

Madonna s mopem v ruce: "Cítila jsem se tak inspirovaná, že jsem musela začít uklízet kino," napsala a sklidila spíš výsměch

Info ikona
Madonna

Madonna je královna nejen popu, ale i skandálů. Obscénní videoklipy, ale i provokativní fotografie. S mopem v ruce jste ovšem ještě jednu z nejslavnějších žen na světě rozhodně neviděli.

Madonna si ze svého Instagramu udělala deníček nereálných fotek, které mají provokovat a fanoušci se shodují, že na fotografiích nevypadá Madonna rozhodně tak, jako v reálném životě. Vzpomeňte si na fotografie, kde se polonahá povaluje po posteli, ale i pod postelí. Tehdy fanoušci usoudili, že co je moc, to je příliš a mnoho z nich napsalo k fotce, že by se hvězdná Madonna už přeci jen mohla trochu mírnit. 

Šokující fotky Madonny

Rozčílená Madonna

Vyzývavé fotky Instagram smazal, ale Madonna se nenechala odradit a fotografie znovu publikovala s komentářem: "Znovu zveřejňuji fotografie, které Instagram stáhl bez varování nebo upozornění... Jako důvod uvedli mému managementu, že byla odhalena malá část mé bradavky. Stále mě udivuje, že žijeme v době, která umožňuje ukázat každý centimetr ženského těla kromě bradavky. Jako by to byla jediná část ženského těla, kterou lze sexualizovat. Část, která vyživuje miminko! Nemůže být mužská bradavka vnímána jako erotická??!! A co ženský zadek, který není nikdy nikde cenzurován. Děkuji, že se mi podařilo udržet si zdravý rozum během čtyř desetiletí cenzury……"

Madonna s mopem v ruce 

(klikejte na šipku a prohlédněte si foto v galerii)

Co ovšem fanoušky namíchlo, byla fotka Madonny, kde vytírá mopem v kině. K fotce napsala, že "byla tak plna inspirace, že musela začít uklízet". Fanoušci se obořili, že jsou "studnice inspirace", protože uklízejí každý den a nemají rozhodně k ruce početný personál, který Madonně dennodenně asistuje. 

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.