Přejít k hlavnímu obsahu
Zpět na výpis

Štír

Denní horoskop

06.08.2022

Milí Štíři, den navyšuje vnitřní potřebu zabývat se tím, co milujete a co Vás intenzivněji duchovně naplňuje. Vydat se dnes můžete na koncert či jiný letní společný program a citlivěji vnímat i to, co lahodí Vaší duši. Pohár lásky je pro Vás připraven.

AoL icon

Kariéra

V pracovní sféře Vás dnešní impuls může učit citlivěji reagovat na to, s čím nejste spokojení a zda to můžete sami napravit. Více se může projevit i to, co je nedokonalé a jaký úhel pohledu Vás k takovému přístupu navádí.

AoL icon

Zdraví

Luna se dnes ještě chvíli pohybuje Vaším znamením. Svým vlivem Vám může připomenout Vaše životní poslání a jaký přirozený dar začínáte více vnímat. Zdravotně je den zaměřen také na boky, kyčle, stehna, žíly, sedací nervy a na kostrč. Vhodný je boj proti celulitidě a aktivní pohyb na podporu krevního oběhu.

AoL icon

Láska

Den je o lásce, něžnostech a o zvýšené potřebě hýčkat se. Dnešní energie dne napomáhají čerpat inspiraci i skrze rozmanitost umění a co je tím i kolektivně předáváno dál. Více se projeví Vaše upřímná štědrost a dobrosrdečnost. Je možné, že budete chtít druhému splnit jedno malé přání.