Přejít k hlavnímu obsahu
Zpět na výpis

Rak

Denní horoskop

06.08.2022

Milí Raci, den Vám může splnit i jedno tajné přání a pomoci Vám dopřát si to, co je Vaší vášní a požitkářstvím. Dnešní energie dne navyšují smysl pro krásu, milování a vzájemné souznění. Den přináší impuls k projevení toho, co máte rádi a z čeho jste sami nadšení a veselí.

AoL icon

Kariéra

Sobotní pracovní doba nabízí možnost ochotné spolupráce, při které se může více projevit společná invence a porozumění. Zajímat Vás mohou různé nápady jiných a nalézat tím i vlastní originální návrhy. Den umožňuje vložit do konkrétní tvorby tvůrčí talent a duševní vlastnictví.

AoL icon

Zdraví

Luna se v podvečer přehoupne do ohnivého znamení Střelce. Žhavé energie dne napomáhají probudit v sobě temperament a příjemného optimismu. Otevírá i téma alkoholu a potřeby nenechat se jím ovlivnit. Zdravotně je den zaměřen na kyčle, boky, sedací nervy, kostrč, stehna, žíly a na smyslové orgány. Dopřejte si přesně to, co máte rádi a co potěší i Vaše smysly.

AoL icon

Láska

Společné radostné zájmy, vzájemné vyjádření lichotek a citlivější vnímání krásy a lásky Vám do dne vloží překrásný prožitek. Láskyplné energie dne napomáhají dopřát si to, co milujete a při čem se cítíte skvěle. Nechte se unést tím, co Vás samotné rozveselí a mile potěší.