Přejít k hlavnímu obsahu
Zpět na výpis

Kozoroh

Denní horoskop

06.08.2022

Milí Kozorozi, letní sobota Vám může nabídnout i určitý příjemný extrém, kterému budete moci jít naproti. Den více zviditelní Vaše láskyplné touhy a koho chcete mít vedle sebe.

AoL icon

Kariéra

Sobotní pracovní doba nabízí příležitost vzájemně se intuitivně doplňovat. Den více zviditelní upřímnost a profesní nadšení. Více se může projevit i to, kdo je závislý na své práci a upřednostňuje kariéru před blízkými vztahy.

AoL icon

Zdraví

Luna se v podvečerních hodinách přesouvá do ohnivého znamení Střelce. Napomáhá i osamělým více se osmělit a nechat se někým okouzlit. Zdravotně je den zaměřen na boky, kyčle, stehna, žíly, kostrč, sedací nervy a na smyslové orgány. Dopřejte si život vnímat všemi smysly. Vhodný je dostatek nealkoholických nápojů při společných radovánkách.

AoL icon

Láska

Sobotní čas je věnováván vzájemnému obdarování. Těšit se můžete na to, jaké dojemné a nádherné zážitky si sami vytvoříte a jaká láskyplná gesta si projevíte. Konkrétní píseň Vás může mile provokovat k větší nespoutanosti a umožnit Vám povolit si emoce a pocity, které můžete v sobě i podvědomě potlačovat.