Přejít k hlavnímu obsahu

Vánoce 2023: 10 nejlepších dárků pro zdraví, které potěší každého

Vánoce jsou obdobím radosti, lásky a štěstí, a co může být lepším dárkem než péče o zdraví našich blízkých? V roce 2023 se zaměřujeme na to, co je pro nás skutečně důležité - na naše fyzické a duševní zdraví. Proto jsme připravili seznam 15 nejlepších dárků, které nejen potěší, ale také podpoří zdravý životní styl a pohodu. Ať už hledáte inspiraci pro svého partnera, rodinu nebo přátele, naše doporučení vám pomohou najít ten správný dárek, který jim přinese radost a zlepší kvalitu jejich života.

1. Kolagenový nápoj s CBD, vitamínem C a kys. hyaluronovou

Maracujový kolagenový nápoj bez obsahu cukru si vás získá nejen svou příjemnou, sladce ovocnou chutí, ale i svým unikátním složením.

Kromě kolagenu v něm totiž nechybí ani širokospektrální CBD, která s sebou přináší celou řadu pozitivních účinků, podobně jako vitamin C ve formě kyseliny L-askorbové a kyseliny hyaluronové.

2. Dokonalý životabudič - Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem

První zázrak přírody, hlíva, dodá organizmu široké spektrum živin, včetně známých beta-glukanů. Rakytník posílí obranyschopnost, podpoří kardiovaskulární systém a trávení. A jako příjemný bonus dodá vaší pokožce vše potřebné pro její krásu. Hlívu ústřičnou s rakytníkovým olejem je vhodné užívat především v období jara, podzimu či zimy.

3. Mikronutriční koncentrát LaVita

To nejlepší z přírody! LaVita obsahuje více než 70 přírodních surovin. Základ tvoří vždy plně vyzrálé ovoce, zelenina, bylinky a rostlinné oleje. Domácí druhy ovoce pocházejí z tradičních lučních sadů (stromy volně rozprostřené na louce), zelenina je z biozemědělství (DE-ÖKO-001), bylinky si pěstujeme sami v lékopisné kvalitě. Exotické ovoce je pěstováno na kontrolovaných farmách.

Mohlo by se vám líbit

Vánoce 2023: 10 nejlepších dárků pro milovníky vlasové kosmetiky

Vánoční období je časem lásky a péče. Vlasy jsou korunou krásy každé ženy, a proto je ideálním vánočním dárkem dárková kazeta s péčí o vlasy. Nabízí nejen kvalitní produkty, ale také péči, kterou si každá žena zaslouží. Vybrali jsme pro vás ty nejlepší dárkové kazety, které si zamilujete nejen vy!
svetzeny.cz

4. Přírodní směs superpotravin pro správnou funkci jater

Nápoj má funkci detoxikace a čištění jater, zároveň bojuje proti usazování tuku kolem jater. Játra chrání a pomáhá je udržovat zdravé. Kombinace všech čtyř superpotravin, nám pomáhá při řešení problémů s přetíženými játry.

Tělu pomáhá odstraňovat usazený tuk kolem jater, k správné funkci jater a pravidelnému trávení.

5. Přípravek pro zdravé a krásné vlasy

Jediná tobolka doplňku stravy DonnaHair Forte obsahuje zvýšenou dávku aminokyselin, které jsou pro strukturu vlasu klíčové. Díky tomu je dosaženo rychlejšího nástupu účinku, působení přípravku je dlouhodobější a výsledná kvalita vlasů viditelně lepší.

6. Vitaminy pro babičku nebo dědečka

Extra silný, extra účinný multivitamin pro generaci 50+. S KOMPLEX 50+ a nově v tabletách s prodlouženým uvolňováním.

7. Komplex kolagenních peptidů typu I, II a III

Komplexní vnitřní výživa přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, udržení správné psychické činnosti a přirozené činnosti nervové soustavy. 

Kolagen typu I

Je nejrozšířenějším typem kolagenu v organismu. Fibrily tvoří silná vlákna a svazky vláken, které už mohou být viděny pouhým okem. 

Kolagen typu II

Vyskytuje se hlavně v buněčné hmotě hyalinní a elastické chrupavky. Tvoří dlouhé fibrily, které neagregují ve vlákna. Vytváří husté prostorové sítě odolné na tlak.

Kolagen typu III

Je podobný kolagenu typu I, ale obsahuje více proteoglykanů a glykoproteinů, jež tvoří základní hmotu chrupavky. 

Mohlo by se vám líbit

Vánoce 2023: Tipy na nejkrásnější dárkové kazety, které potěší všechny milovníky kosmetiky

Začínáte už pomalu přemýšlet nad vánočními dárky? Maminku, sestru, kamarádku nebo kolegyni můžete v letošním roce obdarovat krásnou vánoční kosmetickou kazetou, kterou pořídíte za zvýhodněnou cenu. Vybrali jsme pro vás ty nejkrásnější, se kterými uděláte radost všem milovnicím kosmetiky.
marianne.cz

8. Doplňky stravy pro srdce, cévy a krev

Prémiový přípravek s obsahem silného koenzymu Q10 s vysokou vstřebatelností, obohacený o vitamin B1. Vitamin B1 pro podporu srdcenormální energetický metabolismus, psychickou a nervovou činnost.

9. STOP špatné náladě

Přípravek De-press obsahuje silnou dávku kozlíku lékařského pro dosažení duševní pohody, vyrovnání se stresem a šafrán setý pro dosažení dobré nálady. Funkčnost doplňku stravy synergicky doplňuje vitamin B6 a hořčík v kombinaci s extrakty 4 bylin a L-tryptofanem.

10. Homeopatika nejen proti únavě

Pomáhá při: vyčerpání a únavě, vzniku jaterních infektů (parazitárních, lamblióze, mononukleóze), svědění kůže, při vylučování žluto-hnědých sekretů (hlenů, průjmu).

10 nejlepších dárků pro zdraví, které potěší každého