Promotion
Promotion
Promotion

NÁVOD: Jak mít pleť jako modelka?

Promotion
Promotion

Přemýšlely jste někdy nad tím, jak to ty modelky dělají, že mají tak dokonalou pleť? Samozřejmě, že velkou roli hrají geny a vrozená krása, ale i modelky musí o svou pokožku pečovat - k tomu využívají různých tajných triků, které se dědí z jedné generace modelek na druhou.

Skvělá pleť hodně souvisí s tím, co jíte - pokud jíte nezdravě, odrazí se to i na vaší pleti. Většina modelek sází také na pitný režim. Snaží se pít hodně vody a spát tak moc, jak jen to jejich nabitý diář dovolí. Další osvědčené kosmetické triky nám prozradily odbornice na slovo vzaté!

Proč jsou důležitá pleťová séra?

Odpovídá kosmetička Jana Petráková: Obsahují vysoce koncentrované látky (např. kyselinu hyaluronovou, azelaovou, kaviár či kolagen). Skvěle se hodí pro antiaging, kdy poskytují hlubokou hydrataci, bohatou výživu a lifting, ale také je můžete využít v rámci antiakné, bělicí nebo hydratační kúry nebo celkově pro zvýšení účinku krému. Koncentrovaného séra postačí jenom pár kapek, jež se aplikují večer na odlíčenou pleť před použitím nočního krému.

2013_victorias_secret_fashion_show_0005

Jak souvisí příjem tekutin s krásou?

Odpovídá nutriční terapeutka Renata Daubnerová: Budete-li málo pít, pak se vám budou tvořit váčky pod očima, pleť se stane sušší se sklonem k tvorbě vrásek a celulitidy. Denně si dopřejte 2,5 l vody.

Versace-Girls

Které potraviny škodí pleti?

Odpovídá nutriční terapeutka Renata Daubnerová: Na první místo řadíme tuk, bílý cukr a alkohol. Snažte se omezit spotřebu tučných sýrů a mléčných výrobků, čokolád, sušenek, smaženého, uzenin a k pití si dejte raději nealko.

alexandre-vauthier

Poradíte osvědčený recept na oteklé oči?

Odpovídá kosmetička Jana Petráková: Stačí rozpohybovat lymfu! Ta totiž odvede přebytečnou tekutinu pryč a zbaví vás nepříjemných a viditelných otoků víček. A jak to provést? Potřete otoky kostkou ledu! Skutečný a stejně nečekaný zázrak ale někdy dokážou obyčejné studené sáčky od černého čaje, které před přiložením dáte na chvilku do mrazáku. Čaj totiž nejenom snižuje otoky, ale obsahuje i důležité třísloviny, které působí adstringentně, a navíc stahuje póry.

ictorias-secret-show-backstage-hair-makeup-2014-1

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Roční předplatné Svět Ženy

Svět ženy
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion