Vánoční večírek: 3 tipy, jak se stát královnou noci!

Sezóna vánočních večírků, ale i oslav s přáteli, je zase tady. Některé bývají tematické a na pozvánce je kromě místa a času konání také předepsaný dress code. 

Z dress codů (instrukcí, jak se na konkrétní událost obléknout) má většina lidí strach, ale zbytečně. Naopak je super, že víte, v čem máte vyrazit!

1. CREATIVE - DVACÁTÁ LÉTA

Soustřeďuje se na vykreslení atmosféry 20. let s celou její pompézností.

TIP: Velký Gatsby

Pokud ráda budíte pozornost, oblečte si zlaté minišaty se třpytivými detaily. Díky bohatě zdobenému výstřihu není náhrdelník třeba. Decentní perly na zápěstí a skvostné boty na podpatku bohatě postačí.

cf49a77d373d6705d206b37cbb7b7f531dd2327f_600

2. SEMI FORMAL

Neuděláte chybu, když na akci zvolíte koktejlky nebo klasické malé černé.

TIP: Snídaně u Tiffanyho

Malé černé šaty = základ šatníku. V 60. letech nepřipadala v úvahu jiná délka než ke kolenům.

Sluší bez výjimky každé ženě. Pokud zvolíte správný střih a materiál, nikdy nebudete v černých šatech vypadat tlustě. Navíc je tento model jako stvořený pro doplňky! Perly v uších slaďte s masivním náhrdelníkem a vlasy ozdobte honosnou čelenkou či diadémem. Celý outfit doplňte párty psaníčkem, do kterého si nezapomeňte přibalit stylové brýle. Až se nad ránem budete vracet domů, jistě tento kousek oceníte! :-)

3_fash_audrey-hepburn-dress_10-17-13_ad_0_copy

3. COCKTAIL

Pokud vám nejsou blízké koktejlové šaty s podpatky a malou kabelkou, můžete okopírovat elegantní pánský styl.

TIP: Flashdance 

Chcete jít s trendy? Pak si vyrazte ve smokingových kalhotách, které vám padnou jako ulité. Rafinovanané akcenty v podobě motýlka a látkových náramků jsou velmi efektní. Muži z vás nespustí oči!


stile-mascolino

@svetzeny