Styl: Tajné triky Francouzek

Možná se vám při představě francouzského stylu objeví před očima ulice Paříže, po které kráčí žena v pruhovaném triku s chic baretem na hlavě. Francouzská móda však nabízí mnohem víc. Základem celého úspěchu je jednoduchost.

Před odchodem z domu Francouzky nikdy nezapomenou dvě věci: zdravé sebevědomí a červenou rtěnku. Zkuste to jako ony a budete nepřehlédnutelná!

TREFA DO ČERVENÉHO!

Víte, co spojuje herečky Catherine Deneuve, Audrey Tautou a Juliette Binoche? Všechny milují výrazné rty, díky kterým se cítí sexy.

3358400_copy

ŽIJTE S CHUTÍ

Smyslný parfém, který si budou všichni pamatovat, patří k Francouzkám stejně neodmyslitelně jako jejich radost ze života. Neodpírejte si dobré jídlo, posezení v kavárně či sklenku vína. To, zda jste šťastná, se promítne i do vaší krásy.

Depositphotos_11216943_s

TOP 5

Základ šatníku:

1. Kožená kabelka do ruky - naprosto univerzální kousek. Vybírejte z karamelových barev, které se hodí k černému i hnědému outfitu.

2. Dobře střižená košile je alfou a omegou Francouzek. Důležitá je také správná velikost!

3. Malé černé šaty, které můžete nosit 365 dní v roce, a pokaždé budou vypadat jinak.

4. Jednobarevné lodičky vám prodlouží nohy. Vsaďte na klasické provedení se špičkou dodávající modelu na eleganci. Co se týká barev, držte se při zemi.

5. Tmavěmodré džíny lichotí postavě. Obloukem se vyhněte aplikacím.

MC-CHINA_14-800x533

@svetzeny