Silvestr ve stylu Sexu ve městě: 4 outfity, v kterých zazáříte!

Právě v den velkolepých ohňostrojů a mejdanů se odvažte více než kdykoli jindy! Máte jedinečnou příležitost obléknout extravagantní kousky z vašeho šatníku a dát volný průchod fantazii! Blýskavé šaty, sexy průstřihy, štrasové lodičky, vysoké podpatky... Odvážnosti se meze nekladou! Zaručeně odzbrojíte okolí a dostanete každého muže do kolen! Stejně jako představitelky kultovního seriálu Sex ve městě. Nechte se inspirovat jejich módními trendy!

1. ZÁŘÍCÍ HVĚZDA - CHARLOTTE

Jaký by to byl Silvestr bez pompézní třpytivé smršti? Lesklé šaty poseté zlatými flitry jsou pro oslavu konce roku jako stvořené!

davis1jn1510_copy

Zlaté šaty - BERSHKA 1 199 Kč

berschka1199

2. TRENDY LOOK - CARRIE

Na poslední bujarou party tohoto roku vyrazte ve zlato-bílé kombinaci. Něžné barvy s opulentním luxusem definují společenskou sezonu letošní zimy!

sarah_jessica_parker_carrie_br

Bílé šaty - MANGO 799 Kč

white_799

3. PRO PRINCEZNY - MIRANDA

Obdržely jste pozvánku na silvestrovský večírek, kde se vyžaduje black tie? Budou se od vás tedy očekávat dlouhé večerní šaty. V barvách se samozřejmě nemusíte držet jen černé, v současné době jsou například velice módní barvy jako fialová nebo tmavě modrá.

sexandthecity12_gl_12may10_rexfeatures_b_592x888

Modré šaty - MANGO 1 699 Kč

mango1699

4. SVŮDNÁ FEMME FATALE - SAMANTHA

Plánujete strávit silvestrovskou noc pouze ve společnosti vašeho miláčka a sklenky sektu? Proměňte se v sexy večernici plující černou oblohou, zavřete dveře na petlice a zhasněte v domě všechny svíce...

2069849

Černé šaty - MANGO 699 Kč

mangosequin699

Vkročte do nového roku stylově!

@svetzeny