Zbavte se celulitidy jednou provždy! 6 zaručených tipů

  1. Hodně zeleniny a minimum škrobů

Základem je jako u všeho správná strava. Vybírejte potraviny, které vám pomohou z těla vyloučit zadržovanou vodu a dodají potřebné vitaminy. Jezte tedy hodně zeleniny, která je zdrojem vlákniny, a pijte čistou vodu. Omezte příjem soli, škrobu a vyhýbejte se smaženým jídlům.

  1. Pravidelný pohyb

Celulitida je vlastně podkožní tuk. Abyste se jí zbavila, je důležité se několikrát týdně pravidelně hýbat. Dlouhé procházky, běh, jóga nebo plavání rozproudí váš krevní oběh, spálí velké množství tuků a krásně vytvarují nohy a zadek.

  1. Saunování

Osvědčený způsob, jak se zbavit dolíčků na stehnech, je pravidelné saunování. V drogerii si kupte masážní žínku a během saunování problematické partie jemně třete. Nejenže odstraníte odumřelé buňky, ale rozproudíte krevní oběh a vyplavíte i více škodlivin. Z několika druhů saun si můžete vybrat třeba v Saunovém světě v relaxačním centru Infinit.

  1. Lymfodrenáž

Při lymfodrenáži dochází k uvolnění lymfatických cest a uzlin, které bývají přetíženy toxickými látkami. Výsledkem této zátěže je nejen hromadění toxinů v těle, ale i ukládání tukových buněk, otoky a celková únava. Na příjemnou lymfatickou masáž, která vyhladí vaše nohy, si zkuste zajít třeba na kliniku YES VISAGE, která se specializuje v oblasti estetické medicíny a plastické chirurgie.

  1. Krémy

Abyste měla krásně hladkou a pevnou kůži, musíte ji pravidelně hydratovat a ošetřovat. Vyzkoušejte některý z krémů a gelů proti celulitidě, třeba tvarující a zpevňující sérum na hýždě Solutions od Avonu, anticelulitidní řadu Enja Body Control od Dermacolu nebo zpevňující gel-krém Nivea Q10 plus.

1._Tvarujici_a_zpevnujici_pece_na_hyzde_100_ml_299_Kcintenzivni-nocni-pece-proti-celulitide-intensive-anti-cellulite-treatment-night_copy

  1. Dostatek spánku

Přes noc se tělo nejvíce regeneruje a dochází k obnově buněk. Po kvalitním osmihodinovém spánku tak budete nejen svěží a plná energie, ale i krásnější. Tělo bude odpočaté, kůže prokrvená a zářivější. Nezapomínejte, že relax je pro naše tělo stejně důležitý jako pravidelný pohyb.

@svetzeny