Vyživte po zimě svoje suché a poškozené vlasy do hloubky!

Suché vlasy bohužel opravdu jen voda nezavlaží. Proniknout do vlasu a hloubkově ho hydratovat dokáží jen speciální produkty. Základem je dobrý šampon v kombinaci s vlasovou maskou. Roztřepené konečky potom dokonale uhladí vlasový olej, který je možný použít i na větší část hřívy. Dodá jí potřebný lesk a sílu a navíc ji i nádherně provoní.

Šampon a maska na vlasy L'Oréal Professionnel Intense Repair od 220 Kč a 320 Kč

Na suché a lámavé vlasy nemusíte jít hned s nůžkami. Rozdíl po umytí šamponem Intensive Repair ucítíte okamžitě. Kadeře budou lesklejší, hladší a na dotyk jemnější. Pro dokonalou hydrataci šampon nakombinujte i s maskou, která vyživí suché konečky.

 SE_expert-intense_repair_shamp250ml           SE_expert-intense_repair_masque200ml

Maska na vlasy Schwarzkopf Oil Miracle Gold Shimmer Treatment, 190 Kč

U vlasové masky je ale důležitá její aplikace. Naneste ji jen do spodní poloviny vlasů, abyste vlasy zbytečně nezatížila. Pro intezivnější hydrataci do ní můžete kápnout i trochu vlasového oleje, ale ze začátku postupujte raději opatrně, ať nemáte vlasy zplihlé.

15758-schwarzkopf-bc-bonacure-oil-miracle-gold-shimmer-treatment-0

Vlasový olej Mythic Oil, 419 Kč

Jestli už dávno nevěříte mýtům a pohádkám o krásných a zdravých vlasech, tak olej Mythic Oil  vás přesvědčí, že zázraky existují. Obsahuje avokádový olej a olej z jadérek hroznů, které mají vysoce vyživující vlastnosti a vlasům zajišťují ochranu a lesk. Pokud máte barvené vlasy, použijte Mythic Oil Colour Glow Oil s brusinkovým a lněným olejem bohatým na vitamín F, betakaroten a omega 3 mastné kyseliny.

_vyr_203mythic-oil10599524-1333124003-434240

Vlasový olej Kérastase, 680 Kč

Dalším pomocníkem na poškozené vlasy je všestranná zkrášlující péče od Kérastase. Kombinuje několik olejů, a to například z kamélie, arganu, kukuřice a mnoha dalších. Přitom má lehkou texturu s vysokou koncentrací vápníku, železa a hořčíku. Větší porci živin svým vlasům snad ani nemůžete dopřát.

image_1

Emulze ve spreji Redken Clear Moisture, 430 Kč

Jestli dáváte přednost emulzím před vlasovými oleji, vyzkoušejte emulzi ve spreji na suché vlasy Redken Clear Moisture. Pohodlná aplikace vám zabere pár vteřin a vlasy zbytečně nezatíží.

redken_clear_mopisture_instant_polishing_prep@svetzeny