Tajemství úspěšných žen? Perfektní vlasy a make-up!

1. Uhrančivý pohled

Základem úspěchu je perfektní pleť. Naneste na obličej podkladovou bázi, make-up, korektor, rozjasňovač a pudr. Poté na horní víčka těsně nad řasy udělejte výraznější černé linky a protáhněte je do stran. Díky tomu získá oko mandlový tvar. Použít k tomu můžete i gelové linky. Nanášejí se tenkým štětečkem a mají tu výhodu, že rychle schnou, dobře drží a nerozmažou se. Následně na horní pohyblivé víčko a pod oko naneste stíny v jemném krémovém tónu, nadočnicové oblouky zvýrazněte béžovo-oranžovým stínem. Důležitým krokem je aplikace světlé linky na vnitřní sliznici víček, která oči opticky otevře. Nezapomeňte ani na obočí – to zvýrazněte pomocí zkoseného štětečku a světle hnědých stínů. Řasenku nanášejte od kořínků ve dvou vrstvách. Po nanesení první vrstvy řasy kulatým kartáčkem rozčesejte, aby se neslepily.

11001774_928095250557325_1760323822514847790_n

2. Ženskost v hlavní roli

Nejvýraznějším prvkem tohoto looku jsou rty. Zvolte rudý odstín, který dokonale podtrhne ženskost a eleganci. Nejprve vykreslete rty konturovací tužkou ve stejném odstínu, čímž docílíte nejen jejich perfektního tvaru, ale navíc zamezíte rozpíjení rtěnky. Myslete na to, že kontura by měla působit přirozeně. Poté rtěnku precizně naneste štětečkem a rty jemně obtiskněte na ubrousek, napomůžete tak jejímu zafixování. Na lícní kosti naneste v malém množství tvářenku v meruňkovém odstínu. Aby působila přirozeně, dbejte na její vystínování doztracena. Celkový dojem líčení by měl být velmi čistý a decentní, zároveň však ženský.

Depositphotos_20047983_s

3. Snadné, ale působivé

Ke kořínkům vlasů nastříkejte sprej pro objem a natočte je na široké natáčky. Po jejich sundání vlasy zlehka pročešte širokým hřebenem. Udělejte na straně pěšinku, vezměte přední prameny vlasů, stočte je až dozadu na temeno hlavy a tam je upevněte sponkami. Ve finále můžete vlasy přelakovat. I když je účes jednoduchý a rychlý, působí elegantním dojmem.

Depositphotos_48807153_s

@svetzeny