Přejít k hlavnímu obsahu

Sourozenci, kteří dobyli svět: Kdo si je podobný a kdo vůbec ne?

Info ikona
BEN AFFLECK A CASEY AFFLECK

Pojí je stejné příjmení, rodiče, ale také nesmírný talent. Jsou zkrátka geny, kterými se vyplatí oplývat. Kdo je má? Vybrali jsme pět slavných hvězd, o kterých jste možná ani nevěděli, že jsou sourozenci. Co myslíte, jsou si podobní?

Maggie Gyllenhaal a Jake Gyllenhaal: Herecké duo 

Oba tito sourozenci si svým hereckým uměním podmanili Hollywood. Narodili se do známé umělecké rodiny. Matka Naomi Foner je producentka a scenáristka, zatímco otec Stephen Gyllenhaal je filmový režisér. Jejich děti se věnovaly herectví už od dětství. Účinkovaly ve školních představeních, později i v některých otcových filmech. V dnešní době patří oba dva mezi nejúspěšnější star filmového nebe. Na kontě mají nespočet nominací na prestižní filmové ceny. Jake proměnil Cenu BAFTA – nejlepší herec ve vedlejší roli ve filmu Zkrocená hora. Maggie získala Zlatý glóbus za seriál The Honourable Woman. 

Info ikona
Maggie & Jake Gyllenhaal

Megan Fox nepřestává provokovat! V průsvitných šatech předvedla líbačku na záchodech

svetzeny.cz

Ben Affleck a Casey Affleck: Oscaroví bratři

Jejich rodiče neměli se showbyznysem vůbec nic společného. Matka byla učitelka, otec pracoval jako rehabilitační poradce. Přesto se oba bratři rozhodli pro hereckou dráhu. Benova kariéra začala v Bostonu, kde hrál v televizním seirálu The Voyage of the Mimi. Zde se také seznámil se svým nejlepším kamarádem Mattem Damonem. Casey začínal také v televizi. Pak už se jejich kariéra začala pomalu, ale jistě rozjíždět. Starší Ben po svých hereckých úspěších vrhnul také na režírování a psaní scénářů. V současnosti mají oba v kapse Oscara, Zlatý glóbus i Cenu BAFTA. Ben za režii a scénáře, Casey za herectví.

Info ikona
Ben Affleck, Casey Affleck

Herečka Lucie Benešová po ránu a bez make-upu. Fanoušci píší: "Jsi krásná!"

svetzeny.cz

Owen Wilson a Luke Wilson: Hollywoodští krasavci

Tihle hezouni vyrůstali v Dallasu v rodině fotografky Laury Cunningham Wilson a reklamního operátora Roberta Andrewa Wilsona. Kariéru pak odstartovali v podstatě společně. V roce 1993 na Sundance Festivalu slavil úspěch čtvrthodinový snímek Bottle Rocket Owena a jeho kamaráda, budoucího režiséra Wese Andersona. Po filmovém zdaru dostali Owen a Wes sedm milionu dolarů na natočení nové celovečerní verze. Do hlavní role byl pak obsazen mladší bratr Luke. Wilsonovi se řadí do skupiny Frat Pack, což je přezdívka hollywoodských herců, kteří od konce 90. let často účinkují v komerčně úspěšných komediích.

Gigi Hadid a Bella Hadid: Andílci Victoria's Secret 

Nádherné sestry pokořily světová přehlídková mola. Jejich matka Yolanda Foster je bývalá modelka a jejich otec Mohamed Hadid je realitní magnát. Gigi i Bella patří na seznam deseti nejžádanějších modelek současnosti. Obě se objevily na titulních stránkách časopisu Vogue pro mnoho zemí. Od roku 2015 také vystupují na nejznámější přehlídce spodního prádla, Victoria’s Secret Fashion Show. Módu fotily pro Marca Jacobse, Toma Forda, Chanel, Burberry a další prestižní značky. Daří se jim také na Instagramu. Bellu sleduje 45,7 milionu fanoušků a Gigi ohromujících 69,5 milionu lidí.

Info ikona
Bella Hadid & Gigi Hadid

Ashlee Simpson a Jessica Simpson: Sexy zpěvačky

Jessica se věnuje herectví a její sestra Ashlee zpěvu a skládání písní. Občas si dokonce vymění role. Jejich rodiči jsou Joe Simpson, který je zároveň manažerem obou sester, matka Tina Ann Drew dělá svým dcerám stylistku. Jessica hrála v několika komerčně úspěšných komediích, například Mistři hazardu nebo Rande měsíce. Její sestra Ashlee také občas koketuje s herectvím, ale živí ji hlavně muzika. Ve svém oboru získala i několik cen, třeba TRL Awards nebo MTV Awards. 

Info ikona
JESSICA SIMPSON, ASHLEE SIMPSON

Nejslavnější celebrity a modelky, které dokazují, že být při těle je sexy

svetzeny.cz