Den otců: Tipy na krásné dárky, které je zaručeně potěší!

Za Dnem otců stojí žena - Sonory Smart Doddová, která v roce 1910 uspořádala oslavu pro svého ovdovělého otce jako poděkování, že se postaral o výchovu šesti dětí. Z této spontánní oslavy ve městě Spokane na západním pobřeží USA se stal fenomén a v roce 1966 byl Den otců v USA oficiálně uznán.

Udělejte svému otci radost malou drobností nebo pozváním na zajímavou akci, kterou si společně užijete. A připomeňte i dětem, aby na svého tatínka nezapomněly! Sladká pusa od jeho nejmilejších ho určitě potěší.

Vyrazte na Tátafest

V pražské Stromovce se v neděli 15. června uskuteční už 8. ročník oblíbeného Tátafestu. Od 14 do 19 hodin se můžete těšit na vystoupení kapel Lakomé Barky a TataBojs nebo workshop bubnování. Jestli je tatínek milovníkem adrenalinových sportů, využít může lezeckou stěnu Boulder a protáhnout si tak ztuhlé svaly. Pro malé i velké gurmány pak bude připravený workshop vaření s Martinem Polačkem, ale kolem bude samozřejmě i spousta stánků s výborným občerstvením!

Snimek_obrazovky_2014-06-13_v_14.19.37

Pozvěte ho na pivo

Snad všichni muži milují tekutý chléb národa českého. Potom, co s tatínkem vyrazíte na jedno čepované, ho překvapte originální litrovou lahví Pilsner Urquell z limitované edice. Ani krásné dárkové balení tatínkovi nejspíš nezabrání ji okamžitě otevřít!

Snimek_obrazovky_2014-06-13_v_14.19.07

Voňavý dárek, který ocení

Už dávno neplatí, že pravý muž by měl zapáchat. Většina mužů má ale stejně stále problém si v drogerii kupovat kosmetiku a tuhle starost raději přenechávají ostatním členům rodiny. Obdarujete ho tedy třeba sprchovým gelem nebo antiperspirantem z pánské řady Dove MEN+CARE, který ho uchrání před nadměrným pocením.

Snimek_obrazovky_2014-06-13_v_14.18.28

Stylové kožené pouzdro

I sebevětšího technického nadšence potěší designový a kvalitní doplněk. Pořiďte mu krásné kožené pouzdro Cool Bananas Oldschool na Macbook Air, které jeho milovanou technickou vychytávku dokonale ochrání. Koupíte na www.alza.cz.

Snimek_obrazovky_2014-06-13_v_14.22.39

Pravá irská whisky

Sklenka kvalitního alkoholu po práci je často k nezaplacení. Pravá irská whisky Jameson mu bude chutnat jak čistá, tak třeba i namíchaná v osvěžujícím letním koktejlu. Přidejte jen led, citron a trochu jablečného džusu a úžasný drink máte na světě!

Snimek_obrazovky_2014-06-13_v_14.32.59

Slušivá košile, co skvěle padne

Co muži nesnáší kupovat ještě více než kosmetiku, tak je oblečení Tatínka ale určitě už máte v oku, tak správnou velikost odhadnete. Nová kolekce Van Graaf podzim/zima 2014 je plná nádherných kousků, ze kterých určitě vyberete něco slušivého, co bude táta rád nosit! Třeba skvěle padnoucí košili v blankytně modré barvě?

Snimek_obrazovky_2014-06-13_v_14.44.06

@svetzeny