Promotion
Promotion

5 tipů, jak zlepšit sexuální život za jediný den

Promotion

Tyto tipy můžete použít ke zlepšení sexuálního života každý den

Líbání 10 minut denně

Na začátku vztahu je vše vzrušující a při líbání se do našeho těla vkrádá okamžitý pocit mravenčení. Bohužel, čím déle jsme ve vztahu, tím se pro nás líbání stává více jako samozřejmost a méně jako potěšení. Vášnivé líbání během dne vrátí vašemu vztahu tu potřebnou šťávu.

Nesrovnávejte svůj sexuální život s ostatními

Pár, který je spolu déle než vy s partnerem, a mají lepší a aktivnější sexuální život než vy? Ani na to nemyslete! Nemá smysl se porovnávat s ostatními. Za prvé u nich v ložnici nebudete sedět jako rozhodčí a hodnotit, zda se jejich vyprávění shoduje s realitou a za druhé, to co baví jjiný pár, nemusí bavit a vyhovovat vám.

Vyhoďte od večeře mobilní telefony

Když se podíváte na jídelní stůl mnoha párů, uvidíme jednu zcela zásadní věc: mobilní telefon. Zkuste si užít společnou večeři bez telefonu. Povídejte si nebo klidně i mlčte, ale buďte přítomni a sdílejte čas se svým partnerem, ne s mobilním telefonem.

Mluvte o svých nejlepších a nejhorších zážitcích dnech

Pokud si navzájem s partnerem řeknete, co vás během dne udělalo šťastnými a naopak, budete si hned o kousek blíže. Dobré je zanalyzovat vaše pocity a říct si, proč ve vás negativní nebo pozitivní emoci zážitek vyvolal.

Vytvořte si „seznam žádostí“

Dokážete ihned říct, co vás vzrušuje a co byste po partnerovi chtěli? Není to tak snadné, že? Udělejte si minutu čas a napište oba seznam věcí, které vás vzrušují, a které ve vás probouzejí chuť na sex. Jsou to dlouhé předehry, ledová masáž, sledování porna nebo orální sex? S partnerem si postupně každý den přečtěte jednu věc ze seznamu a hned budete vědět, jak začít a obnovit vášeň ve vztahu.

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

@svetzeny

Promotion
Promotion
Promotion