Promotion

Wellness víkend pro vítězky Uběhni pětku

Promotion

Do hotelu Esplanade v Mariánských Lázních přijely vítězky v pátek po obědě a hned po uvítání šly vyzkoušet hotelový bazén. „Tentýž den jsme ještě stihly každá dvě procedury a následně naprosto úžasnou večeři o těch chodech. Celkově servis a prostředí v hotelu bylo jako z filmu,“ pochvalovala si Leona. Díky tomu z nich spadly veškeré starosti a opravdu si užívaly volno a odpočinek. Po večeři následovala procházka po centru města, kde navštívily zpívající fontánu, která byla krásně osvětlena a hrála písně Karla Gotta. 

„Sobotu jsme odstartovaly královskou hotelovou snídaní a poté římskými lázněmi,“ vzpomíná Klára. Po tříchodovém obědě vyrazily na procházku po městě a díky tomu objevily krásná místa. Celý den pak zakončily masáží a exkluzivní večeří. 

Pohádkový víkend

V neděli už čekal Leonu s Klárou odjezd domů, ale jelikož chtěly stihnout snídani i bazén, přivstaly si a užily si poslední výhledy z hotelového bazénu. „Co vám budu povídat, domů se nám vůbec nechtělo. Byl to opravdu pohádkový víkend plný odpočinku, skvělého jídla a nádherného prostředí,“ pochvalovala si Leona. „Užily jsme si to naplno a předčily jste všechny naše představy o odpočinkovém víkendu na celé čáře,“ dodala Klára. „Byla to ta nejsladší tečka za celou výzvou Uběhni pětku se Světem ženy!“

Kromě víkendu v hotelu Esplanade Spa & Golf Resort dostaly další dárky od značeky Tchibo a Beliema! Partnery celé akce Uběhni pětku se Světem ženy byly společnosti Adidas, Birell a Walmark, které naše finalistky celou dobu podporovaly.

Promotion

@svetzeny