Přejít k hlavnímu obsahu

Barevný kvíz původem z Japonska je hitem internetu: Dva vybrané odstíny přesně popíší vaši osobnost

Vyzkoušejte si populární zábavný kvíz pocházející z Japonska, který dovede skvěle odhadnout vaše silné a slabé stránky. Je velmi snadný, stačí se jen zadívat na barevnou paletu a vybrat dva odstíny, ke kterým podvědomě inklinujete. Následně si přečtěte výklad, který by měl přesně popsat vaši osobnost.

Návod na provedení kvízu

Níže naleznete paletu barev s nejrůznějšími odstíny. Vaším úkolem je pozorně si ji prohlédnout a ze škály barev vybrat dva odstíny, ke kterým podvědomě inklinujete. Je důležité, abyste s danou barvou cítili jakési „vnitřní propojení“. K dispozici je: hnědá, olivově zelená, zlatá, královsky modrá, tmavě růžová, bílá, lososová, oranžová, tyrkysová, fialová, černá, světle růžová, červená, tmavě zelená a tmavě modrá. Máte vybrané dvě barvy? Výborně, nyní si přečtěte výklad ke kvízu, který najdete níže.

Info ikona
barvy
Mohlo by se vám líbit

Kvíz: Místo, které vás nejvíce děsí, je odrazem toho, co vám v životě schází. Zjistěte, zda vás vystraší studna, tunel nebo něco jiného

Jste poslední dobou nespokojení se svým životem, ale nedokážete přesně říct, co vám schází? Vyzkoušejte náš psychologický kvíz, který vám prozradí, co vám v životě chybí. Stačí si vybrat jeden z osmi strašidelných obrázků a přečíst si jeho výklad.
svetzeny.cz

Hnědá

Pakliže jste si vybrali hnědou, jste klidný a vyrovnaný člověk, kterého hned tak něco nerozhodí. Je na vás spolehnutí a vaše slovo platí. K druhým jste velmi ohleduplný. Vaše povaha má však i své stinné stránky – lenost a přílišnou opatrnost.

Olivově zelená

Olivově zelenou si vybrali týmový hráči. Pakliže to byla i vaše volba, znamená to, že jste člověk, který má jasno v tom, co chcete v životě dokázat. Jste cílevědomá osobnost. Mezi vaše negativní stránky patří tvrdohlavost a také rozmrzelost.

Zlatá

Jestliže je vaší volbou zlatá, pak platí, že jste moudrý člověk, který má zdravé sebevědomí. Znáte svou hodnotu a nechybí vám sebedůvěra. Bohužel někdy můžete působit na druhé arogantně a nabubřele.

Královsky modrá

Pokud jste zvolili královsky modrou, znamená to, že je vaší velkou předností dobrá intuice. Poslouchejte svůj vnitřní hlas, radí vám dobře a umí vás ochránit před nebezpečím. Je dokonce možné, že máte jasnovidecké schopnosti. Vaší negativní vlastností je odtrženost od reality, žijete ve svém vlastním světě.

Tmavě růžová

Byla pro vás jasnou volbou tmavě růžová? Pak jste člověk, který vždy myslí pozitivně. Jste rozený optimista, který věří v lepší zítřky. Rádi o druhé pečujete. Vaše puntičkářství však může druhým lézt krkem. Další vaší negativní vlastností je neschopnost přizpůsobit se.

Bílá

Jste „čistá duše“. Lidé si cení vaší upřímnosti a bezprostřednosti. Na nic si nehrajete. Máte však i negativní vlastnosti. Vaše puntičkářství je pověstné. Také si vše berete velmi osobně a jste přecitlivělý člověk.

Lososová

Je vaší jasnou volbou lososová? Tento výběr značí, že jste člověk, který má na prvním místě v hodnotovém systému svou rodinu. Jste velmi citlivá osobnost, která se k druhým chová hezky. Vždy se snažíte být k ostatním milý. K vašim negativním vlastnostem patří přílišná fixace na druhé, nízké sebevědomí a přecitlivělost.

Oranžová

Oranžovou si zvolili ti, kteří jsou velmi společenští, přátelští a veselí. Mezi jejich špatné vlastnosti patří nesamostatnost a lehkomyslnost.

Tyrkysová

Volba tyrkysové barvy značí empatickou osobnost, to je vaše velká přednost. Dále také oplýváte kreativitou a máte umělecký talent. Mezi vaše slabé stránky se řadí neschopnost vyjádřit se správně, komplex méněcennosti a zhýčkanost.

Fialová

Fialovou preferují lidé, kteří mají mocné charisma. K druhým jsou vždy shovívaví, velkorysí a laskaví. Podvědomě si přejí utéct od reality všedních dní. Tito lidé velmi špatně nesou prohry a ztráty, nedovedou se s nimi vyrovnat.

Černá

V černé našli zalíbení ti, kteří jsou neúplatní a mají silnou vůli. Pokud jste jedním z nich, máte ovšem i negativní vlastnosti. Jste paranoidní tajnůstkář, který se bojí svěřit druhým a často na věci nahlížíte negativně.

Mohlo by se vám líbit

Kvíz: Pořadí, ve kterém otevřete dveře, ukáže vaše pravé já

Jaké je vaše pravé já? To ukáže náš zábavný kvíz. Je úplně jednoduchý a zjistíte díky němu zajímavé věci, které se týkají vás a vašeho života. Budete příjemně překvapeni, co o vás vypovídá pořadí otevření dveří na obrázku.
svetzeny.cz

Světle růžová

Zlákala vás světle růžová? V tom případě jste velmi milý a ohleduplný člověk. Druhé umíte skutečně podpořit. Někdy se však na druhé zbytečně moc upínáte.

Červená

Červená přitahuje osobnosti, které jsou energické, mají pozitivní myšlení a dobré srdce. Mezi jejich špatné vlastnosti se řadí netrpělivost a podrážděnost. Také se velmi rychle začínají nudit a neustále potřebují nové podněty.

Tmavě zelená

Tmavě zelenou zvolili ti, kteří velmi dobře vycházejí s druhými. Nedělá jim problém pracovat v týmu a bývají to dobří posluchači. Mají však i negativní vlastnosti. Jsou žárliví a nerozhodní.

Tmavě modrá

Pro tmavě modrou se rozhodli lidé, kterým můžete věřit. Jsou spolehliví, klidní a vyrovnaní. Neumí se však moc dobře vyjadřovat a neradi se podřizují autoritám.


 

Zdroj článku