Přejít k hlavnímu obsahu

Velká tarotová předpověď od kartářky na týden od 15. do 21. srpna: Který den bude váš šťastný, nebo kdy se vám do cesty postaví překážka?

Kartářka Alice Cross pro vás připravila velkou tarotovou předpověď na týden od 15. do 21. srpna. Zjistěte, který den je třeba posílit tělo v posilovně, kdy se vám na cestě objeví překážka, kterou budete muset překonat, nebo třeba kdy dát prostor své intuici.

Mohlo by se vám líbit

Zjistěte, jaké jste znamení podle druidského horoskopu a co o vás prozradí. Jasan je okouzlující, Vrba je velmi inteligentní a kreativní

Druidská astrologie má téměř 7 tisíc let starou tradici. Druidové byli považováni za moudré „vědce“ galského období, kteří měli za úkol dohlížet na božské záležitosti. Jejich astrologie je silně spjata s přírodou, ročními obdobími a má celkem 13 znamení. Zjistěte podle data narození, které je to vaše a co o vás může prozradit.
svetzeny.cz
Info ikona
Velekněžka

15. srpna – Karta Velekněžka

Lidské nitro je klíčem ke všem tajemstvím, ale ukáže se jen vyvoleným. To je krásné moudro, které v sobě nosí tarotová karta Velekněžka. Sděluje vám, že nové informace vám pomůžou v rozvoji a rozhledu. Hledejte pravdivé informace. Buďte odvážní, objevujte nové poznatky a studie. Tato karta je symbolem všeho neznámého, co znáte z doslechu, ale nikdy jste si neutvořili svůj vlastní názor. Nastal čas pohlédnout za závoj iluzí a odkrýt skutečnost. Velekněžka je karta ženské energie a vyššího ženského principu. Zapojte do vašeho života intuici. Všímejte si, jak je citlivá a co vám sděluje. Otestujte svou intuici procházkou, zastávkou v knihkupectví a otevřením náhodné knihy, zda nenaleznete sdělení, které patří pouze vám. Dnešní den je výborný na studium a odhalování již dávno zapomenutých informací.

Info ikona
Osm mečů

16. srpna – Karta 8 mečů

„Když má člověk strach, přestává uvažovat.“ – Paul Henry Dietrich Holbach. Dnešní den si možná budete říkat, že je lepší nevidět. Ale tak to vůbec není. Být za oběť je náročné, ale také pohodlnější. Zkuste vyjít z této nekomfortní zóny a vezměte svůj osud do vašich rukou. Někdy musí nastat situace, která vám přinese neznámé pocity, kdy se spoléháte jen sami na sebe. Není se čeho bát. Pokud jste přišli o práci a cítíte se nedocenění, ničemu nepomůže, když budete obviňovat ostatní. Třeba je to důvod k tomu, abyste začali s prací, která vás bude bavit. Finančně strádáte? Jenom vy máte své finanční možnosti ve svých rukách. Karta 8 mečů vám vzkazuje, že než mít ruce za zády a tvářit se, že nemáte nic společného s tím, co je třeba změnit, je daleko moudřejší nabídnout pomocnou ruku sobě nebo ostatním. Udělejte nebo vymyslete dobrý skutek! Dnes nemusíte plánovat ani vymýšlet geniální strategie. Zkuste prostě žít takovým životem, jakým chcete. Vyhněte se všemu, co by vás mohlo stresovat, nebo vám dokonce mohlo nahnat strach. Nevyhledávejte nic, kde by tento pocit mohl vzniknout, nebo se na něj zkuste podívat z jiného úhlu. Je období, kdy se denně strachujete, abyste neonemocněli. Co zkusit vždy při těchto obavách něco pro své zdraví? Mějte hodně síly v tento den, budete ji potřebovat.

Info ikona
7 holí

17. srpna – Karta 7 holí

Člověk nebo situace vám do cesty přinesli překážku, ale vy vidíte řešení. Postavte se k tomu čelem a překážku neobcházejte. Překážka má původ v minulých sporech, kterým je třeba čelit. Stůjte si za svým názorem, i když vás to zbrzdí. Je potřeba, abyste byli pevně přesvědčeni, že to, za čím si stojíte, se zakládá na vaší pravdě a není to ovlivněné pravdou někoho jiného. Posilujte svůj charakter, abyste mohli posílit a obhájit svůj postoj. Je třeba dívat se do budoucnosti, kam vás váš postoj povede. Zachovejte klid a buďte ostražití. Je lepší čekat na vhodnou příležitost, než pokračovat oklikou vpřed. Karta 7 holí vás upozorňuje, že se můžete cítit fyzicky vyčerpaní, ale zvládnete to, i když s trochou bolesti. Jste silní, je třeba si uvědomit, že máte v sobě ohnivou sílu, tak ji využijte jako svého ochránce, nikoliv v boji. Nakonec zjistíte, že překážka byla zanedbatelná a vaše řešení je naprosto dokonalé. Posilněte své tělo fyzickou zátěží, jděte do posilovny, nebo si udělejte pár cviků doma. Dnešek není o rychlosti, ale o posílení těla zátěží.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop podle tibetských mnichů: 12 znamení předurčí vaši životní cestu i charakter

Tibetská astrologie je na světě už stovky let a její základ tvoří rok ve kterém jste se narodili. Podobná se čínskému horoskopu a i když jde o myšlenky a poselství, které psali mniši z tibetských chrámů, před mnoha lety, jistý klíč v nich můžete najít i pro dnešní dobu. Letošní rok je rokem Tygra a je považován za dobu nových začátků.
svetzeny.cz
Info ikona
6 holí

18. srpna – Karta 6 holí

Dnešní den je o radosti ze života, na kterou vás upozorní tarotová karta 6 holí. Vše se vám daří. Oslavte to s rodinou, nebo si zajděte na společný oběd a užijte si krásné odpoledne společně. Je čas, abyste si odpočinuli a poté využili vítězství pro svoje další cíle. Uvědomte si svoji spokojenost a štěstí. Pokud se vám nedaří, je něco špatně. Dnešní den by se vám měly dít jen samé šťastné věci, pokud to tak není, musíte se zamyslet nad tím, co vás činí šťastnými a změnit svůj život ke svým cílům. Můžete být vláčení okolnostmi a jít cestou někoho jiného, a to přeci nechcete. Užívejte si tento den jako krásný den svého života.

Info ikona
Eso mincí

19. srpna – Karta Eso mincí

Eso mincí je karta, která s sebou přináší dar šťastných okolností. Využijte příležitosti v tom, v čem jste si jistí. Použijte energii tohoto období k započetí něčeho nového pro budoucnost. Vše pracuje pro váš prospěch, máte v rukou všechny trumfy. Je to stejné, jako když máte v ruce všechny skvělé karty a je na vás, jak je využijete ve svém životě. Eso mincí je karta uzemnění a hmoty, vyžaduje po vás, abyste byli stabilní a pokračovali ve finančním či zdravotním rozvoji, je na vás, jakou oblast si vyberete.

Info ikona
Tarot ďábel

20. srpna – Karta Ďábel

Karta Ďábel vám ukazuje, kdo je tu pánem. Bude působit na záležitosti, které nemáte pod kontrolou. Hlavně si posviťte na své nevyřešené finanční záležitosti nebo na vaše závislosti či jiné okovy. Ďábel potřebuje převzít vládu nad materií, pokoušet vás a svádět, že je silnější než vy. Karta vás učí, abyste nebyli závislí na partnerovi, financích, majetku atd. Pokud berete hmotu a finance jako prostředky k přežití, je třeba hledat možnosti, aby neovládaly vás ani vaše myšlenky. Pak se stává člověk otrokem, jelikož si vybere materii a zapomene na duši. Může vám být nabídnuta výhodná nabídka nebo zaměstnání. Zvažte, zda je váš čas a svědomí v souladu s nabídkou. Je nabízené zaměstnání vaší prací snů? Může to být váš vnitřní ďábel, který je příčinou nedostatku sebevědomí, neznalostí nebo klamů nezpracovaného povědomí. Můžete si něco nalhávat, proto si vyjasněte své priority a žijte svobodný život. Buďte svým vlastním pánem.

Info ikona
Tři pentakly

21. srpna – Karta 3 pentakly

Karta 3 pentakly vás povzbuzuje, abyste vydrželi pracovat pilně a s bystrostí. Zkuste ze sebe dostat to nejlepší. Nerozptylujte se myšlenkami, jak budete odpočívat či dovádět s dětmi či vnoučaty. Věnujte dnešní den usilovné práci, ve které budete pokračovat i později. Zaměřte se i na sebemenší detaily. Dnešní den je jako stvořený ke studiu či návštěvě muzea a jiných kulturních aktivit. Naplánujte si jen to, co můžete stihnout a věnujte se dnes všemu naplno. Používejte rozum a logiku. Pokud se chcete pustit do nějakého projektu, dnešek je ideální k rozvržení a načrtnutí plánu. Už dlouho odkládáte něco nového, co jste chtěli zkusit, nebo jste nestihli dříve? Nejdříve si zjistěte bližší informace a vše naplánujte. Dnešek není o spontánních akcích, které by neměly dlouhého trvání. Do všeho vkládejte své úsilí a skvělý výsledek bude zaručen. Nezapomínejte, že na všechno nemusíte být sami. Karta 3 pentakly vás učí spolupráci a nechat si poradit.

Mohlo by se vám líbit

Astrologické události v srpnu: Co vás čeká během úplňku, novoluní a který den je třeba udělat krok zpět, nebo zapracovat na vaší odvaze?

Když něco naruší váš poklidný život, máte tendenci zůstat motivovaní, nebo vás to rozruší? Tuto otázku si musíte položit během srpna, kdy vás čekají posuny naplněné napětím, které se jistě dostaví. Přečtěte si, co přinese srpnový úplněk, nebo který den přinese zvláštní druh stresu.
svetzeny.cz

Zdroj: Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovou numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com