Přejít k hlavnímu obsahu

Tarotová předpověď na 14.–16. března: Císařovna přináší naději, Milenci nás varují před impulzivním jednáním

Info ikona
Tarotové

Co nás čeká a nemine ve dnech 14.–16. března 2022? Odpověď se ukrývá v tarotu. Pro tyto dny byly vytaženy karty Císařovny, Milenců a Pěti mečů. Zjistěte, jaký je jejich význam, co vám radí dělat a před čím varují.

14. března – Císařovna přináší naději

Info ikona
 cisarovna2.jpg

Pro den 14. března 2022 byla vytažena karta Císařovny, která má velmi pozitivní význam. Někdy se o ní také hovoří jako o „trumfové kartě“. Je symbolem ženskosti, bezpečí a poskytování péče. Císařovna nás ujišťuje, že jsme v bezpečí a máme všeho dostatek. Láskyplně hlásá tuto pravdu, i když ji nejste schopni cítit, vidět nebo jí věřit. Je to světélko ve tmě, které přináší naději.

Jaký osud čeká dceru Leoše a Moniky Marešových: Hvězdy jí předpovídají umělecký talent, dle numerologie je to vůdčí osobnost

svetzeny.cz

Tato karta souvisí s karmickými událostmi, v tento den se vám může vrátit energie, kterou jste v minulosti sami vyslali do vesmíru. Je dost možné, že tyto karmické události zhatí vaše plány. Tato karta přeje dobrovolnické činnosti a dobrým skutkům – zkuste v tento den nějaký vykonat. Její koruna symbolizuje schopnost dívat se na věci komplexně – možná nám v tento den dojdou určité souvislosti, které jsme dosud přehlíželi. Jak už bylo řečeno, energie tohoto dne bude pozitivní a harmonická. Tato karta k nám vysílá uklidňující vzkaz, že všechno bude v pořádku.

15. března – Milenci nás varují před impulzivním jednáním

 

Info ikona
 milenci.jpg

Jak už název napovídá, karta vytažená pro 15. března souvisí především s partnerskými vztahy. Mohou však symbolizovat lásku ve všech podobách. Milenci si pro nás na tento den nachystali určitou výzvu. Často se jedná o nějaké rozhodnutí, které je ve vztahu nutné učinit. Shodnete se, nebo nebudete schopni najít řešení? Tento den je také o sebelásce, pokud jste se poslední dobou zanedbávali, dopřejte si dnes nějakou formu relaxu.

Horoskop: Těmto třem znamením horoskopu muži nedokáží odolat! Patří sem Beran, ale i Vodnář

svetzeny.cz

Karta Milenců samozřejmě nesouvisí čistě jen se vztahy. Je to také vzkaz pro nás všechny, abychom v tento den dobře promýšleli svá rozhodnutí, jen tak uděláme to správné. Hlavně v tento den nejednejte impulzivně, to by se vám nemuselo vyplatit. Nahota postav symbolizuje odhalení ve smyslu odhození zábran a masky. V tento den dáme prostor našemu „já“, aby se mohlo naplno projevit. Na kartě se nachází muž se ženou, to je harmonický aspekt značící rovnováhu sil.

16. března – Pět mečů značí, že ještě není prohráno

 

Info ikona
 5-mecu.jpg

Už při pohledu na grafické znázornění této karty je vidět, že její význam nebude úplně pozitivní. Symbolizuje probíhající válku, která není ani prohraná, ani vyhraná, ale už si vyžádala značné ztráty. Tato karta nabádá poraženého, aby přemýšlel nad tím, co se pokazilo, a vymyslel novou strategii, která pomůže předejít dalším neúspěchům. Je přehodnotit herní plán, přiznat si existenci svých slabých míst a přijmout nápravná opatření, Pokud se vám něco poslední den nepodařilo, měli byste přestat tlačit na pilu a opravdu se snažit vymyslet, jak to napravit – ještě není prohráno.

Na tento den si neplánujte příliš mnoho aktivit – bude to nad vaše síly. Zároveň to také není den pro lenošení a prokrastinování, to vás nikam neposune. Nevyhýbejte se v tento den svým povinnostem. Klíčem ke všemu je důkladné plánování a organizace času. Pětka mečů také důrazně varuje před tím, abyste v tento den řešili problémy ostatních lidí. Udržujte si zdravou míru péče o ostatní a nepodléhejte spasitelskému komplexu.

Zdroje: Tarot.com, Elliotoracle.com

Mayský horoskop a jeho znamení: Zjistěte, zda jste netopýr, jaguár, veverka, želva či něco jiného

svetzeny.cz