Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologie: Vypočítejte si svoje číslo a zjistěte, co o vás vaše jméno vypovídá. Jednička značí inteligenci, dvojka harmonii

Šťastné číslo, datum narození, výročí svatby - čísla nás provázejí životem. Věděli jste, že mají i hlubší význam?

Učení číselné symboliky se nazývá numerologie a stejně jako astrologie dokáže mnohé vypovědět o naší povaze, smyslu života nebo našich potřebách. Nejjednodušší je spočítat si své životní číslo – jak na to se dočtete zde. Poněkud složitější je vypočítat jmenné číslo. Vysvětlíme vám, jak na to:

SPRÁVNÉ ČÍSLO PRO KAŽDÉ PÍSMENO

Abyste mohli vypočítat číslo svého jména, musíte vybrat příslušné hodnoty písmen. Naše tabulka ukazuje, které písmeno můžete převést na jaké číslo. Použijte k tomu své celé jméno, včetně svého druhého jména a příjmení, sečtěte všechna čísla a na konci utvořte součet. 

Info ikona
Numerologie

Příklad: Petra Svatá

7+5+2+9+1+1+4+1+2+1= 33 = 3+3 = 6
Jmenné číslo Petra Svaté je 6. 

Význam čísla 1

Jste rázní, ambiciózní, inteligentní a někdy bohužel trochu sobečtí. Svou vášní si ostatní získáváte, ale také je můžete urazit svou impulzivní povahou.  

Význam čísla 2

Jste citliví, potřebujete harmonii a dobrého parťáka. Ale někdy jste také trochu pesimisté. Je pro vás důležité, abyste byli vždy v míru sami se sebou a aby vaše prostředí bylo vždy v rovnováze. 

Význam čísla 3

Jste kreativní, komunikativní, okouzlující - skutečné dítě štěstěny. Bohužel si tohoto štěstí často ani nevšimnete. Stojíte si za svým a vždy se díváte dopředu a nikdy zpět. 

Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Hvězdy prozradily, koho čeká nejlepší léto 2022. Radovat se mohou Štíři nebo Raci

Teplé měsíce nám podle horoskopu dávají novou naději: Léto letos údajně přichází rychleji, než se čekalo a přinese těmto znamením zvěrokruhu nezapomenutelný čas. Víme, venku to zatím na vedra nevypadá, ale nenechte se mýlit, možná hezké teploty přijdou dřív, než se nadějete.
svetzeny.cz

Význam čísla 4

Toužíte po bezpečí v životě a často se stáváte závislými na svém okolí. Jakmile však zapustíte kořeny, jste vytrvalí a spolehliví jako nikdo jiný. 

Význam čísla 5

Dobrodružství, zážitky a zkušenosti – to je podle vás skvělé. Stát na místě je pro vás jen stěží snesitelné a můžete se tím rychle zneklidnit. Pokud se obklopujete krásnými věcmi, cítíte se dobře, jste prostě skutečným bohémem. 

Význam čísla 6

Jste pracovití, zodpovědní a velmi starostliví, ale váš perfekcionismus vám často překáží. Váš silný smysl pro povinnost je chvályhodný, ale nezapomínejte se bavit. Když se uvolníte, je s vámi legrace, že všem tečou slzy proudem.

Význam čísla 7

Jste nápadití, optimističtí, zvědaví a především důvěřiví. Díky tomu je pro vás velmi obtížné kriticky zpochybňovat sebe i ostatní. Věříte v dobro a věříte také lidem, kteří si to nezaslouží.  

Mohlo by se vám líbit

Simona Stašová v rozhovoru prozradila, čeho si váží na své mamince, a jaký je recept na dlouhověkost: ‚‚Nebejt línej!’’

S krásnou a charismatickou herečkou Simonou Stašovou (67) jsme si povídali na křtu knihy o pečení. Exkluzivně pro Svět ženy prozradila, jaká je hospodyňka, čeho si váží na své mamince, Jiřině Bohdalové, a také, jaký je recept na její vitálnost.
svetzeny.cz

Význam čísla 8

Jste opravdový workoholik, svou práci kladete na první místo. Kariéra, peníze a vliv jsou pro vás velmi důležité. Máte však také silný morální kompas a dobrou znalost lidské povahy. 

Význam čísla 9

Jste nápomocní, charismatičtí a upřímní. V emoční inteligenci vás sotva kdo porazí, proto často působíte jako poradce. Jste si však nejistí sami sebou a cítíte se rozervaně mezi hlavou a srdcem.  

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme s Lifee Svatební pompon