Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologie: Poslední číslice vašeho roku narození souvisí s povahou. Zjistěte, zda máte vlastnosti kovu, vody, dřeva či něčeho jiného

Info ikona
Numerologie

Co poslední číslice vašeho roku říká o vaší povaze? Dle numerologie každé z koncových čísel souvisí s jiným prvkem či elementem. Zjistěte, zda máte vlastnosti kovu, vody, dřeva či něčeho jiného, a co to znamená.

Vlastnosti kovu

Dle numerologie spadají poslední číslice roku narození do skupiny k určitému živlu či materiálu. Pokud jste se narodili v letech končících na číslovky 0, 1, pak spadáte do kategorie nesoucí vlastnosti kovu. Dále už se to liší dle konkrétní číslice na konci roku narození. Lidé, jejichž poslední číslicí roku narození je 0, jsou velmi přizpůsobiví a inteligentní. V životě bývají velmi úspěšní právě díky své flexibilitě. Jsou to okouzlující, záhadné a fascinující osobnosti. Nikdy se nevzdávají a jdou si odhodlaně za svými sny. Někdy jim však může scházet trpělivost.

Objevte barvu vaší aury podle znamení zvěrokruhu: Rybám patří fialová, Blížencům žlutá

svetzeny.cz

Pokud je vaší poslední číslicí v roce narození 1, pak také spadáte do skupiny, jejímž numerologickým prvkem je kov. S tím rozdílem, že jste mnohem soutěživější než kdokoliv jiný. Prohry nesnášíte dobře. Chcete v životě dosáhnout vítězství za každou cenu. Máte bojovnou povahu a vůdčí schopnosti. Prahnete po bohatství. Vaší slabinou je to, že vám dělá problém se přizpůsobit.

Vlastnosti vody

Pokud je vaší poslední číslicí roku narození 2 či 3, pak náležíte k elementu vody. Opět se charakteristika těchto čísel liší. Poslední číslice roku narození 2 značí rozdvojenou osobnost. Odlišně se prezentujete v okruhu svých blízkých a rodiny, a zcela jinou osobnost jste schopni ukázat lidem, se kterými si nesednete. Jasně rozlišujete, jak se ke komu budete chovat. Stejně jako proud vody neustále teče, i vy jste pořád v pohybu. Nečinnost není nic pro vás. Neměli byste si vše brát tak k srdci, pokud si chcete zachovat duševní pohodu.

 

Info ikona
Voda vlastnosti

I poslední číslice roku narození 3 je spjata s elementem vody. Na rozdíl od čísla 2 máte více jak dvě osobnosti. Je pro vás typické, že se na věci dovedete dívat z různých úhlů. To vám dává jistou výhodu, protože dokážete vidět do nitra svých protivníků. Neměli byste být tak tvrdohlaví, naučte se naslouchat druhým.

Vlastnosti dřeva

Poslední číslice roku narození 4 a 5 se pojí se dřevem. Jestliže je vaší poslední číslicí roku narození 4, pak to značí, že jste velmi vnímavý člověk. Rozumíte potřebám ostatních. Vždy vás napadá hned několik možností řešení různých situací. Jste velmi přemýšlivá osobnost, vaše chytrost je tím nejcennějším, co máte. Neměli byste si vyčítat, pokud nebudete někdy znát odpověď na všechno, nebuďte na sebe tak tvrdí.

 

Info ikona
Dřevo

I poslední číslice roku 5 je neodvratně spojena se dřevem. Toto číslo symbolizuje úspěch. Ať už se v životě vydáte jakýmkoliv směrem, bude vám přáno. Pozitivní myšlení a víra ve sny je klíčem k vašemu úspěchu. Měli byste se však také naučit odpočívat a udělat ze svého osobního života prioritu.

Vlastnosti ohně

Plamennou povahu ohně sdílí lidé s poslední číslicí roku narození 6 a 7. Číslo 6 mají lidé, kteří v sobě mají jakési „vnitřní světlo“, proto se nebojí ponořit se do temnějších stránek života. Jen tak něčeho se nezaleknou, jsou to odvážní jedinci, kteří jsou připraveni utkat se s každým, kdo by je mohl ohrozit. Často se zastávají druhých. Pozor by si měli dát na majetnické chování ve vztazích.

 

Info ikona
Oheň

I číslo 7 jako koncová číslice roku narození značí jistou tajemnost. Na první dojem působíte elegantně, atraktivně a bystře. Zároveň vás ale zahaluje aura tajemství, pod tento závoj mystična by leckteří lidé rádi pronikli. Vy si ale své soukromí střežíte. Měli byste ubrat ze svých nároků a krotit svůj perfekcionalismus.

Únor dle astrologie: Je tu období Vodnáře. Končí retrográdní Merkur, těšit se můžeme i na žhavý úplněk

svetzeny.cz

Vlastnosti země

Pokud jsou vašimi koncovými číslicemi 8 či 9, pak jste propojeni s elementem země. Koncové číslo 8 značí přemýšlivou povahu. Většinu času býváte zamlklí, vážní a stále nad něčím dumáte. Jste schopni přinášet neustále nové nápady. Nesmírně si vážíte svých blízkých a rodiny, snesli byste jim modré z nebe. Myslete na to, že je obdivuhodné pomáhat druhým, ale někdy je na místě i trocha sobeckosti.

Pokud váš rok narození končí na 9, znamená to velkou pečlivost. Jste velmi opatrný člověk, který se nerad pouští do věcí, ve kterých nevyniká nebo jim nerozumí. Jste perfekcionista a kdybyste neodvedli kvalitní práci, trápilo by vás to. Chcete vše dělat dokonale. Měli byste se naučit být více vstřícní vůči ostatním.

Zdroj: Times of India

Nejdůležitější dny v únoru pro všechna znamení zvěrokruhu. 8. únor bude plný energie, 17. přinese překvapení

svetzeny.cz