Přejít k hlavnímu obsahu

Magické datum 02.02.2022: Pět dvojek je andělským vzkazem, součet značí nekonečné možnosti

Magické datum 02.02.2022 je z hlediska numerologie velmi mocné. Obsahuje pět dvojek, které nám předávají andělský vzkaz. Jeho součtem je číslo 10, které značí nekonečné možnosti. Co v tento výjimečný den podniknout?

Magické datum 02.02.2022 je andělským vzkazem

Magický den 02.02.2022 přichází den po novoluní ve Vodnáři, které usnadňuje nové začátky, přeje kariérním posunům a píli. Z hlediska numerologie hraje v datu prim jednoznačně číslo 2, to je tam celkem pětkrát. V numerologii tři a více dvojek vedle sebe značí andělský vzkaz. Číslo 2 symbolizuje dualitu, partnerství, vztah a rovnováhu. Je to mimořádně harmonické číslo. Andělské číslo 22222 je vzkazem, který nás nabádá, abychom důvěřovali našim andělům strážným. Je to naléhavá zpráva, kterou k nám posílají. V této době se řada lidí může cítit „pod psa“, a tímto vzkazem nám všem andělé posílají naději, že brzy bude lépe.

Mohlo by se vám líbit

Velký horoskop na únor 2022: Přináší obrovský energetický posun

Po velmi introspektivním a transformačním lednu vás čeká velmi energetický posun! Na scénu totiž přímo vstupuje Venuše, planeta potěšení, lásky a peněz, a 3. února také Merkur, kosmický posel a planeta komunikace. Novoluní ve Vodnáři přivítáte již 1. února.
svetzeny.cz

Číslo 22222 vám připomíná, abyste mysleli pozitivně a měli otevřenou mysl. Říká nám, že sny se plní, proto nepřestávejte věřit tomu, že dosáhnete svých cílů, i když to třeba teď zrovna nemáte jednoduché. Skvělým prostředkem, jak svou mysl uklidnit, je meditace. Ta vám pomůže pozitivně se naladit. Je to pozitivní číslo i ohledně milostného života. Říká, že pokud budete milovat sami sebe, brzy najdete svou spřízněnou duši. V kariéře pak klade důraz na týmovou práci jako klíč k úspěchu.

Info ikona
Gabriel

Součet značí nekonečné možnosti

Pokud bychom provedli numerologický součet jednotlivých číslic v datu, dostaneme číslo 10. To je číslo s velkým potenciálem, které značí nekonečné možnosti. Toto číslo nám připomíná, že jsme pány svého osudu a je jen na nás, jakým směrem se vydáme. Číslo jedna souvisí s vedením, říká nám, že svou realitu si utváříme sami. Nula značí duchovní pohodu a také nás toto číslo nabádá, abychom využili svou moudrost a schopnosti. Číslo 10 je tedy ve výsledku spojeno s odhodláním, sebedůvěrou a nezávislostí. V magické datum 2. února 2022 je ideální se osamostatnit, vydat se novým životním směrem i zkusit něco, na co jste si v minulosti nevěřili. Součet 10 značí nekonečné možnosti.

Info ikona
Uriel
Mohlo by se vám líbit

Karmický dluh z minulého života vám může ničit ten současný. Vypočtěte si, zda nějaký máte podle data narození

Někdy se říká, že karma přesahuje životy. A karmický dluh je toho příkladem. Jedná se totiž o špatnou karmu z minulých životů. Dobrou zprávou je, že lze snadno vypočítat, zda nějaký karmický dluh máte a můžete poté podniknout kroky k opětovné rovnováze vaší karmy.
svetzeny.cz

Jaké kroky byste měli v tento výjimečný den podniknout?

Teorii známe, nyní se zaměříme na praktickou stránku věci. Co v tento výjimečný den podniknout?

  • Udělejte kompromis – Jak už jsme zmínili, dvojky v datu jsou mimořádně harmonickým aspektem. Proto dnes uděláte mnohem snadněji kompromis. Pokud jste se s partnerem nemohli delší dobu na něčem shodnout nebo mezi vámi a kolegy v práci byly odlišné vize toho, jakým způsobem vést projekt, dnes je ten den, kdy zasednout ke stolu a shodnout se na stanovisku.

  • Odpouštějte – Ranil vás v poslední době někdo? Mocná energie pěti dvojek je jako stvořená pro odpouštění. Tím, že někomu odpustíte, se uleví i vám, protože ve svém srdci nebudete nosit zášť.

  • Spolupracujte – Dnes je ideální den pro networking. Spolupráce je základním kamenem úspěchu, jelikož se dva lidé mohou navzájem neskutečně obohatit.


 

Zdroje: Stylecaster, Sunsigns.org, Freenumerologybirthdate.blogspot.com

Mohlo by se vám líbit

Velká tarotová předpověď na měsíc únor: Kartářka předpovídá, co nás čeká v lásce, financích a zdraví

Co nás v únoru čeká v lásce, financích a zdraví? Na tuto otázku odpovídá kartářka Alice Cross. V únoru staří Keltové slavili svátek zvaný Imbolc, byla to oslava světla, ohně a naděje. Právě naději bychom měli nalézt v únoru v lásce. Co dalšího nás čeká?
svetzeny.cz