Přejít k hlavnímu obsahu

Jak s pomocí sklenice, slané vody a octa odhalit negativní energii v domě a jak domov vyčistit od všeho zlého

Víte, jak poznáte, že ve vašem domě sídlí špatná energie? Vnímaví lidé to dokáží vycítit, ale pokud tento dar nemáte, můžete zkusit jednoduchý test, díky kterému budete mít jasno. Jedná se o zajímavý experiment, díky němuž můžete vyčistit váš domov od všeho zlého.

Na první pohled to může znít divně, ale je docela možné, že u sebe doma máte velké množství negativní energie. Negativní energií rozumíme emocionální energii, jejímž zdrojem jsou lidé. Mohla se tam dostat po předchozích nájemnících nebo vlastnících nemovitosti, ale také tam mohla zůstat po hádkách, které jste měli například se svým manželem nebo rodiči.

 

Mohlo by se vám líbit

Špatná energie: Vstup do domu ovlivňuje váš život. Jak snadno prostor vyčistit podle feng shui

Říká se, že vstup do domova představuje ústa ve vašem domově. To, co spatříme při tom, kdy vcházíme do úvodní místnosti může ovlivnit následující pocity z celého prostoru. Jakými způsoby můžeme ovlivnit to, abychom se my i příchozí hosté cítili příjemně? Inspirujte se našimi feng-šuej tipy, které mohou přetvořit vaše prostředí k příjemnějšímu!
svetzeny.cz

Vše v tomto světě je založeno na hře s energií. Energie nelze vytvořit ani zničit. A obecně se vyskytují ve dvou formách – pozitivní nebo negativní. Přemýšleli jste však někdy o tom, co to všechno obnáší a zda existuje nějaký mechanismus, jak je ovládat? I když tomu někteří lidé možná nevěří, nelze popřít, že jde o sféru dosud neznámou. Často mluvíme o negativních energiích, které v našem životě způsobují spoušť, a používáme nejrůznější prostředky, abychom se jich zbavili.

Ať už v životě děláme cokoli, vše je o vzájemném působení energií. Tato energie může být negativní nebo pozitivní a tato interakce energií s námi se nazývá zákon vibrující energie. Zatímco pozitivní energie nás povzbuzují k pohybu v životě a k lepším výkonům, negativní energie nás stahují dolů a mohou vést k depresím. Je to neviditelná síla, která vás může buď vytvořit, nebo zlomit. Je důležité ji identifikovat a použít správný prostředek, který vás jí zbaví.

Mohlo by se vám líbit

Užitečné věci, které běžně lidé vyhazují, přitom ještě dovedou posloužit: Skořápky, ruličky od toaletního papíru nebo noviny

Řadu věcí lidé bezmyšlenkovitě vyhazují bez toho, aby se zamysleli, zda je nelze ještě nějak využít. V koši a kontejnerech tak končí užitečné věci jako jsou skořápky od vajec, ruličky od toaletního papíru či noviny. Jak šikovně se dají ještě upotřebit?
svetzeny.cz

Pro mnohé to může znít divně nebo překvapivě, ale řešení hry energií se nachází ve vaší kuchyni. Někteří lidé pálí bylinky, aby snížili sílu negativních energií, zatímco jiní používají esenciální oleje a koření, aby je od sebe odehnali. Tyto aromatické přísady nejenže překonávají negativitu energií, ale také obohacují váš život o pozitivitu a štěstí. Zde je jednoduchý trik, který může skutečně změnit vlnu energií.

Negativní energie v domě může výrazně ovlivnit náš život. Nebojte se, jsou metody, jak s ní zatočit.

Test se sklenicí vody se solí a octem

Nejprve nasypte mořskou sůl do prázdné sklenice a naplňte ji vodou. Poté přidejte ocet, a nakonec olej. Nemusíte to míchat, nechte to tak, jak to je, a umístěte to do svého pokoje nebo si udělejte více sklenic a umístěte jednu do každé místnosti pro očistu celého domu. Každou sklenici nechte působit celých 24 hodin a poté zkontrolujte, zda jste zaznamenali rozdíl ve vzhledu.

Pokud se voda vůbec nezměnila, pak je daná místnost čistá a bez negativní energie, ale pokud se změnila, ať už jde o barvu, nebo jen o mírný rozdíl ve struktuře, který je pozorovatelný, vylijte sklenici ven, alespoň deset metrů od vašeho domova, a opakujte tento postup ve stejné místnosti, dokud sklenice s vodou nebude bez jediného rozdílu. Důvodem, proč tuto vodu nesplachujeme nebo neumýváme v umyvadle je jednoduchý. Protože když to děláte, zanecháváte v procesu vylévání zbytkové negativní energie. Tím, že sklenici s negativní energií vynesete ven a vylijete ji mimo svůj domov, negativní energii zcela odstraníte a vrátíte ji zpět Matce Zemi, aby ji mohla ve svém vlastním čase přeměnit v něco pozitivního.

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme s Lifee Svatební pompon