Přejít k hlavnímu obsahu

Indigové, křišťálové a duhové děti: Jsou mezi námi a oplývají neuvěřitelnými schopnostmi. Mohou změnit svět

Info ikona
Duhové děti

Už jste někdy slyšeli o indigových, křišťálových či duhových dětech? Mluví se o nich jako o hvězdách, které spadly na naši planetu. Přicházejí s mimořádnými psychickými, duchovními a jinými smyslovými schopnostmi, kdy každá skupina těchto dětí má své charakteristické vlastnosti. Mají prý potenciál změnit svět a věří se, že mají na této planetě svůj specifický účel. Jak poznáte, zda máte doma jedno z těchto dětí, nebo jste sami jedno z nich?

Nejhorší únor 2023 čeká na tři znamení zvěrokruhu: Lvi, máte smůlu

svetzeny.cz

Indigové děti

V 70. letech 20. století myšlenku hvězdných dětí, které byly poslány na Zemi z celého vesmíru jako „padlé hvězdy“, více rozvinula parapsycholožka a médium Nancy Ann Tape a později také Lee Carroll a Jan Tober, kteří zavedli termín „indigové děti“. Tappe si všimla, že na přelomu 60. a 70. let se rodilo stále více dětí s indigovou aurou. O výrazně modré auře se také rozepsala ve své knize Understanding Your Life Through Color, na kterou pak Carroll a Tober navázali knihou Indigové děti.

Vlastnosti indigových dětí

Indigové děti jsou obvykle vysoce inteligentní, velmi empatické, často je ostatní vnímají jako zvláštní. Mají jasnou představu o svém účelu a také jsou vysoce intuitivní. Jsou kreativní a často se zmiňují o svých zážitcích z minulých životů, které však zcela dobře nechápou. Své emoce vyjadřují také pomocí psaní, malování, tancování nebo zpěvu. Před realitou dávají přednost svému imaginárnímu světu.

Andělská čísla k nám promlouvají denně. Každé opakující se číslo má svůj magický význam

svetzeny.cz

Info ikona
Aura

Křišťálové děti

Křišťálové děti se narodily v letech 1990 – 2010 (některé i o něco dříve). Vesmír tyto děti seslal, aby přivedly lidstvo zpět k lásce a míru a naučily své okolí žít opět v jednotě. Mnohé z těchto dětí mají prý dary jasnovidectví a léčení. Jejich aura je průzračná, kterou běžné lidské oko nemůže spatřit, proto se nazývá také křišťálová.

Vlastnosti křišťálových dětí

Křišťálové děti jsou velmi shovívavé, citlivé, vřelé a starostlivé. Mají schopnost komunikovat s lidmi, kteří již zemřeli, vidí svět velmi zjednodušeně a zkrátka si užívají přírody a krásy světa. Mají neobyčejnou lásku ke krystalům, které jim slouží jako léčebné nástroje. Mívají dlouhotrvající vztahy, jejich přítomnost druhé uklidňuje a ony samy jsou výborné v meditování. Milují hudbu a učí lidi kolem sebe vidět zázraky v obyčejných maličkostech, ctít planetu a vážit si života. Ukazují ostatním, že mají žít svým srdcem, umět odpouštět a být tolerantní.

Nejhorší jaro 2023: Podle horoskopu čeká hned tři znamení zvěrokruhu. Lvi se špatnému období nevyhnou

svetzeny.cz

Duhové děti

Duhové děti jsou třetí generací dětí s mimořádnými schopnostmi. Na naši planetu přišly kolem roku 2000, některé se však narodily i dříve. Jejich aura má několik barevných spekter. Již při svém narození do svých rodin přinášejí radost a harmonii. Negativní emoce na ně příliš nepůsobí, jsou duchovně založené a umí číst pocity lidí. Jejich duhová aura je přitahuje k pestrým barvám, které milují a rozhodně s nimi nešetří například na svém barevném oblečení.

Vlastnosti duhových dětí

Duhové děti se ničeho nebojí, dokážou odolávat náročným situacím a inspirují ostatní svojí odvahou. Jsou velmi milující, velkorysé a mají tendenci se starat o druhé. Jsou velmi kreativní, mají silnou osobnost a oplývají velkým množstvím energie. Své potřeby vyjadřují velmi rázně, takže občas působí trochu paličatě. Mají přirozenou schopnost čistit toxiny z jídla, takže jim nezdravé jídlo tolik neškodí jako ostatním. Duhové děti se rodí bez karmy, takže je životem neprovází žádný karmický dluh z minulého života.

Zdroj článku