Přejít k hlavnímu obsahu

Ženám narozeným v těchto čtyřech znamení všichni závidí: Štíři jsou nejpřitažlivější, Raci oplývají vášní

Ambice, charisma, sny a sebevědomí. Víte, jakým čtyřem znamením zvěrokruhu závidí snad každá žena? Vzhled není všechno. To, co dělá ženu atraktivní, jsou její vlastnosti, postoje a vystupování. Na jaké ženské znamení zvěrokruhu bude každá žena žárlit?

Čím jejich osobnost oplývá a čeho si na nich ženy, ale i opačné pohlaví ihned všimnou? Proč právě těmto znamením bude každá žena závidět? To se dozvíte v dnešním článku.

1. Beran

Ženy, kterým vládne znamení Berana, mají dokonalý smysl pro styl. Přes všechnu tuto eleganci však v srdci zůstávají dětmi. Ačkoli jsou nezávislé a společenské, dokážou být překvapivě naivní a důvěřivé. Proto je muži přímo milují! Berani jsou známí tím, že jsou velmi citově založení, a jakmile se s někým spojí, jsou schopni pro něj udělat cokoli. Jsou chápavé a podporující a chtějí, aby jejich životní láska byla spokojená, a jsou schopni zajít až do krajnosti. Věří, že není krásnějšího citu než láska, a jakmile tento cit pocítí, učiní z lásky svůj jediný svět. Protože žena ve znamení Berana je od přírody asertivní, muž jejích snů bude tzv. skutečný muž. Pokud je úspěšný, tím lépe pro ni, ráda staví svého muže na piedestal.

Ženy v tomto znamení jsou prostě nezávislé, samostatné, silné a nezkrotné. Mají značné pracovní úspěchy a nezastaví se před žádnou překážkou, což je inspirativní.

Mohlo by se vám líbit

Nikoho nepotkáváte v životě náhodou: 5 typů kosmických spojení

Věříte na náhodu? Ve vesmíru nic jako náhoda neexistuje, všechny lidi, které v životě potkáte, vám mají něco sdělit. Někdy vám do života vstoupí lidé, kteří vám nejsou souzeni. Někdy jsou zase určeni pouze k tomu, aby vám dali lekci. Jaká kosmická spojení vznikají?
svetzeny.cz

2. Rak

Rak je kardinální vodní znamení, takže podobně jako plynoucí řeka jsou i ženy ve znamení Raka neustále v pohybu a proplouvají lehce kolem těžkých problémů. Jsou to přirozené pečovatelky, což vysvětluje, proč si tak často potřebují dopřát čas na odpočinek. Jsou to dárkyně a je důležité, aby si kolem sebe udržely lidi, kteří chápou jejich potřebu doplňovat toho druhého laskavostí, něhou a pozitivním přístupem.

V některých dnech mohou být extrémně láskyplné a chtějí vás mít nablízku, v jiných dnech potřebují nějaký čas pro sebe a mohou se cítit vaší přítomností zahlcené. Což u mužů vyvolává ohromnou vášeň, protože je žena nedusí svou láskou. Ženy narozené v Raku jsou pečující, moudré, laskavé, a právě pro jejich kladné vlastnosti je má každý rád. Tím patří zajisté mezi výjimečná znamení.

3. Lev

Žena ve Lvu všechny inspiruje ostatní, ničeho ani nikoho se nebojí a vše co jí horoskop nebo život nachystá se postaví čelem. Přestože sebevědomí, kterým žena ve Lvu disponuje, je vlastností, kterou jí lze závidět, existují i další pozitivní vlastnosti. Jsou extrémně vášnivé, upřímné, soutěživé a dosahují značných úspěchů, jak v pracovním, tak osobním životě, což u mnoho lidí vyvolává žárlivost. V neposlední řadě jsou také velmi sebejisté. Pokud jde o jejich city, nic nezůstane bez povšimnutí nebo bez odezvy. Řekne vám, jak to je, ať už je to dobrá informace nebo špatná. Chce, abyste vždy věděli, jak se cítí.

Tyto ženy mají spoustu nápadníků a moc dobře vědí, co dělají. Podobně jako Berany je žene vášeň a tvrdohlavost. Lvice také milují luxus a ženy k nim vzhlížejí pro jejich úspěchy.

Mohlo by se vám líbit

Jak se přestat obětovat pro druhé: Naučte se říkat NE bez pocitu viny

Jste přesně ten typ osoby, která kdykoliv a komukoliv ráda podá pomocnou ruku? Přistihujete se při tom, že pokud vás někdo požádá o pomoc, okamžitě skončíte s vaší rozdělanou prací se slovy, “Jasně, jsem tu pro tebe!” Zaznamenali jste však, jak se při tom neustálém vycházení vstříc cítíte? Jak často se objevuje frustrace, nervozita a vyčerpání, pokud se snažíte vyhovovat požadavkům okolí? Pokud jste si ve většině otázek zodpověděli, že se spíše necítíte příjemně, začtěte se do našeho článku a třeba v něm naleznete odpovědi na vaše otázky!
svetzeny.cz

4. Štír

Dámy ve znamení Štíra mají rády bohatý a odvážný životní styl. Naštěstí má žena Štír úspěšnou podnikatelskou povahu, pečlivě vyhodnocuje situace, než do nich skočí, a běžně překonává obrovské překážky. Tato žena se o sebe umí postarat opravdu sama, muže nepotřebuje, ale chce. Ženy ve znamení Štíra jsou inteligentní, vášnivé, věrné, odvážné a vysoce intuitivní. Ženy ve znamení Štíra jsou známé jako bohyně sexu a tuto pověst si zaslouží tím nejlepším možným způsobem. Je to přirozené vzhledem k tomu, že Štír vládne bokům a genitáliím.

Žena ve znamení Štíra je známá tím, že je věrná přítelkyně, ale i samotářka, která intenzivně prožívá emoce a má temnou stránku, kterou nedává najevo. To z ní činí jedno z nejzáhadnějších a nejpřitažlivějších znamení zvěrokruhu.

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme s Lifee Svatební pompon