Přejít k hlavnímu obsahu

Výherní čísla v loterii: Vyberte taková, která vyhrají pomocí numerologie!

Info ikona
Loterie

Rádi soutěžíte a snažíte se zdolat své štěstí v loterii? Nejrůznější losy, sázíte týden co týden a pořád nic? Jaká budou ta výherní čísla v loterii? Přemýšlíte nad tím, která políčka zaškrtat? Datum vašeho narození? Nebo naopak vyberete jiná čísla? Pomoc můžete hledat v numerologii. Ta totiž může odhalit čísla, která vám mohou pomoci získat to, po čem toužíte.

Numerologie pomáhá s výherními čísly v loterii

Vybíráte čísla, která máte rádi? Spojujete je se svým životem? Nebo naopak vše vsázíte na náhodný tip? Numerologie je o hledání významu čísel a jejich vztahu k vašemu životu. Určitá čísla jsou pro vás a váš život osobnější a důležitější. Samotná numerologie není o tom, že vám stoprocentně zaručí úspěch v loterii. Může být však dobrým pomocníkem, který vás přivede k těm správným číslům. Jak na to?

Vaše narozeniny

Narozeniny jsou důležitou událostí a rok co rok si je připomínáte, více či méně. Oslava je pro mnoho z lidí důležitá. Často jsou tato čísla využívána jako nějaká hesla. Když po vás někdo chce číslo, mnohdy vás napadne právě jedno z nich. Máte-li narozeniny například 10. prosince, pak můžete využívat číslo 10, číslo 12, ale třeba také 22. Proč? 10 + 12 = 22. I to je možnost, jak pohlížet na čísla do loterie.

Číslo životní cesty

Není to číslo, které si oblíbíte nebo vás provází životem. Je to soubor devíti hlavních čísel - 1 až 9 plus tři mistrovská čísla (11, 22 a 33). Každé číslo ukazuje na životní lekci nebo talent, který v životě rozvíjíte. Číslo životní cesty se vypočítává z data vašeho narození. Jak.

Datum vašeho narození je například: 10. prosince 1980

10 + 12 + 1980 = 2002

2 + 0 + 0 + 2 = 4

Číslo životní cesty je tedy 4 a i toto číslo může být jedním z těch, které se mohou objevovat na vašem, doufejme výherním losu.

Numerologie podle data narození od 1. do 31.

svetzeny.cz

Šťastná čísla

Některá čísla jsou pro vás šťastná a to mnohdy bez hlubšího vysvětlení. Odmalička je podle vás šťastné číslo 7 nebo 13? Nebo jiné? Věřte své intuici. Přidejte si takovéto číslo na seznam čísel, která použijete v loterii. Vaše vnitřní vedení totiž může směřovat k jackpotu a intuice vám napovídá, jak na to.

Numerologie vašeho jména

Svět je v podstatě shluk čísel, říkáte si? Kdoví. Ovšem spousta věcí okolo nás se řídí čísly nebo se k nim nějaká vztahují. I jméno má číselnou hodnotu. Respektive každé písmeno abecedy má své číslo. Když vše dohromady sečtete, můžete dostat číslo vašeho jména. Sečtěte jméno i příjmení a pak tato dvě čísla sečtěte dohromady.

Jak na to?

Jednotlivá písmena mají svou číselnou hodnotu (viz tabulka). Například jméno Jana vypočítáme následovně:

1 (J) + 1 (A) + 5 (N) + 1 (A) = 8

Podobně postupujete s příjmením a obě čísla poté sečtete.

1 - AJS

4 - DMV

7 - GPY

2 - BKT

5 - ENW

8 - HQZ

3 - CLU

6 - FOX

9 - IR

 

Andělská čísla

Všímáte si okolo sebe neustále čísla 1212? V názvu ulice, čísla na bankovní kartě, v účtu, bezpečnostní hesla či cokoliv jiného. Jde o takzvaná andělská čísla. Pak může být například 12 nebo 24 vaše šťastné číslo a můžete ho využít v loterii.

 

Zdroj článku