Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop od 20. listopadu do 26. listopadu: Blíženci budou vyjednávat a Lvům hrozí vyhoření

Info ikona
Znamení zvěrokruhu

Slunce společně s planetou Mars nadále putuje vodním znamením Štíra, ale v pondělí se dostává do menší kolize se Saturnem. Co to pro nás znamená? Dokážeme zvládnout spoustu náročných povinností a úkolů, i když to bude už trochu na úkor naší psychické pohody a budeme podvědomě hledat klid. Postavení Merkuru a Venuše ale zajistí hladkou komunikaci, což nám ulehčí život nejen v osobní, ale i pracovní rovině. Co dalšího čeká na zrozence právě vašeho znamení?

Beran

Napřete svou pozornost aktivitám, které vyžadují praktické myšlení a pragmatický přístup. I když se vám do nich možná nechce a raději byste plánovali něco příjemnějšího. Pokud budete trpěliví a zaberete, můžete se těšit na výrazné zjednodušení života. Zaměřte se také na své zdraví, zejména pokud jde o kůži a znaménka, zajděte také na kosmetiku, manikúru a pedikúru. Zkrátka pečujte po zdravotní stránce o svůj zevnějšek.

Býk

V tomto týdnu budete jako na trní. Nejraději byste stihli všechno, ale uvědomte si, jak vás stres a hektika vyvádí z míry. V klidu si proto roztřiďte úkoly na ty, co hoří a na ty, co počkají. Polovina týdne bude příhodnou dobou pro intelektuální výzvy a rozvoj. Vzdělávejte se, vyhledávejte informace, které by vás mohly posunout zejména v pracovní rovině dál. Věnujte se ale oblastem, které vás zajímají a baví, v těch totiž můžete opravdu vyniknout a přinesou vám také finanční ohodnocení.

 

Blíženci

Tento týden je ideální pro rozvíjení vašich společenských kontaktů. Planeta Merkur v diskusním Střelci bude přát vyjednávání, ale také příjemným konverzacím. Nebudete mít problém vyjádřit, co máte skutečně na srdci a jako by najednou zmizel i ostych prosadit svoje záměry. Využijte toho třeba pro rozhovor se šéfem, pokud si chcete říci o zvýšení platu nebo lepší pozici. Doma vytvořte útulnou atmosféru, díky které se budou všichni členové rodiny cítit opravdu dobře.

Výherní čísla v loterii: Vyberte taková, která vyhrají pomocí numerologie!

svetzeny.cz

Rak

Postavení planet přinese vašemu znamení v tomto týdnu zvláštní neklid. Můžete pocítit nestabilitu a mohou vás zastihnout i naprosto neočekávané zprávy z oblasti pracovních vztahů. Přichází čas na změnu, kterou už dávno tušíte. Jen je potřeba si upřímně uvědomit, co vlastně chcete. Nebojte se, protože strach je jedna z nejhorších emocí, která vás brzdí. Všímejte si důležitých signálů ze svého okolí. Podle toho, co budete cítit, máte šanci dozvědět se také mnoho věcí o sobě.

Lev

Dopřejte si trochu klidu. Nebojte se přiznat sami sobě i ostatním, že je toho na vás už příliš. Když nyní nezvolníte, mohli byste se dočkat vyhoření a splínů ve chvíli, kdy to budete nejméně potřebovat. Naplánujte si pobyt v přírodě. Ideální bude cesta mimo město. Je jedno, zda se budete procházet nebo si zasportujete. Čerstvý vzduch a energie přírody vám pomůže dobít energii. Pokud budete sami, budete mít možnost utřídit si myšlenky a zbavit se chaosu, který v hlavě poslední dobou nosíte.

Panna

Zejména na počátku týdne je na místě opatrnost. Nepouštějte se do zbytečných rizik, i když máte pocit, že se vám nemůže nic stát. Pro jistotu přemýšlejte o všech možných dopadech, jež bude mít vaše rozhodování. Opatrní buďte zejména pokud jde o práci. Harmonie zavládne ve vašich vztazích, a to díky postavení Venuše ve Vahách. Užijete si pozornost a galantní chování partnera. Přijímejte komplimenty a nechte se rozmazlovat, zasloužíte si to.

Jaké jste znamení podle indického védského horoskopu? Odhalte to svoje

svetzeny.cz

Váhy

Venuše se pohybuje ve vašem znamení, což vám výrazně prospěje zejména ve vztahové oblasti. Najednou se začnou bořit bariéry a tam, kde jste cítili napětí a tlak, bude příjemné uvolnění. Konečně si budete moci s partnerem promluvit upřímně o všem, co vás trápí. Nebo dořešit, na co jste před tím neměli stejný názor. Život vám může o víkendu zkomplikovat určitá nerozhodnost nebo nechuť udělat rozhodnutí. Překonejte se a nebudete muset před sebou valit nic, co by vám bralo energii.

Štír

Právě vás ovlivní postavení Slunce a Merkuru nejvýrazněji ze všech znamení zvěrokruhu. Tolik byste si přáli cítit se uvolněně a příjemně, ale pořád jako by ve vašem životě něco drhlo. Netlačte na pilu. Přijměte svoje rozpoložení, pocity a možná i obavy a dělejte především věci, které vás baví. Vyhněte se důležitým rozhodováním, podpisům smluv či uzavírání dohod. Také nevymýšlejte žádné spolupráce s lidmi, kterým úplně nedůvěřujete. Vaše intuice je správná.    

Střelec

Ve vzduchu jsou změny, které přinesou dny kolem vašich narozenin. Už nyní můžete registrovat, že se váš život mění jakoby ne vaším přičiněním. Důvěřujte Vesmíru, protože na změny, které vás čekají, jste čekali dlouho. Není třeba se obávat. Konec týdne vás zastihne v módu nicnedělání. Nebraňte se tomu a poslouchejte svoje tělo. Místo mytí oken si vezměte knížku a dovolte si odpočívat a pečovat o sebe. Je to jeden ze způsobů, jak projevit sama sobě lásku.  

Velký čínský horoskop na rok 2024: Rok Draka přinese změny i hojnost

svetzeny.cz

Kozoroh

Tento týden může být jako na houpačce. V mnoha ohledech vám bude přát štěstěna, což ve vás vyvolá až euforické stavy. Na druhou stranu se dočkáte i propadů, jež vám vezmou úsměv ze rtů. Může to být způsobeno i vaší tendencí jednat zbrkle. Na povrch se mohou dostat také bloky, jež vznikly kdysi výchovou. Buďte zdrženliví a tolerantní ve svých reakcích. Pokud se dostanete do středu s vašimi blízkými, dobře si rozmyslete, co řeknete a nejprve počítejte do desíti. Pamatujte, že slova vzít zpět už nemůžete.

Vodnář

Je načase přemýšlet o plánech na příští rok. Plánování a malování si budoucnosti na růžovo vám jde, ale snažte se být nohama na zemi. Vezměte v potaz nejen své možnosti, ale také to, v jaké situaci se v současné době nacházíte. Blížící se úplněk slibuje rozuzlení potíží, které vás už delší dobu nenechávají v klidu. Harmonii pocítíte v rodině. Mluvte zejména se svým partnerem a hlavně mu naslouchejte. Dost možná budete překvapeni, co všechno se v jeho hlavě odehrává.

Ryby

Tento týden se nezapomeňte především chválit. Ohlédněte se za dosavadním životem a uvědomte si, co se vám všechno letos povedlo. Berte v potaz každou maličkost, která vám může připadat jako malicherná. Víkend slibuje nevšední zážitky, zejména pokud se vydáte mimo domov. Pozor si ale dejte na přílišné utrácení, pokud to nebudou zrovna výdaje za věci, jejichž pořízení plánujete už delší dobu. Impulzivní nákupy vás mohly pak nepříjemně zaskočit.  

 

Zdroj článku