Přejít k hlavnímu obsahu

Znamení zvěrokruhu, která mají sklony k bohatství: Ryby tady nehledejte, Blíženci si tvoří finanční polštář

Peníze jsou důležitou a nezpochybnitelnou součástí našeho života. I když nejsou pro spoustu lidí nejdůležitější, většinou se bez nich neobejdete. Lidé chodí do práce, snaží se, aby jejich mzda byla dostatečná na pokrytí základních potřeb a nějaké té zábavy. Jaká znamení tíhnou k penězům?

Mohlo by se vám líbit

Zákon přitažlivoti: Jak získat peníze a hojnost?

Peníze jsou a budou důležitým faktorem, který ovlivňuje mnoho věcí ve vašem životě. Musíte mít na nájem, jídlo, ostatní poplatky, oblečení a mnoho dalšího. Práce generuje finance, ale ne vždycky je to dost. Jak si tedy přitáhnout do svého života peníze?
svetzeny.cz

Někdo tíhne ke slávě, penězům a prosperitě, jiný chce jen tolik, kolik zvládne utratit. Jsou některá znamení zvěrokruhu, která přirozeně tíhnou k penězům a bohatství, umí si finance zajistit a tak nejsou z těch, co počítají každou korunu. Jiná znamení zase jen sní, touží po životě v luxusu, ale nic pro to nedělají. Jaká znamení mají sklony k bohatství?

Beran

I když nejde o nejtrpělivější znamení, jejich tvrdohlavost a touha po úspěšném životě ve všech směrech je dovede k bohatství. Svou vášeň umí přetavit v práci a s tou umí dosáhnout všeho, co chtějí. Jsou to chytří jedinci, kteří navíc zbytečně neutrácí, dokud nejsou tam, kde chtějí být. O finance se v jejich správě nebojte, umí to s nimi a mohou tak zdánlivě málo peněz proměnit ve skutečné jmění.

Býk

Býci jsou tvrdí obchodníci a pracovníci. Chtějí dosáhnout vysoko, možná úplně nejvýš. A proč? Ani tak ne pro prestiž, ale především proto, aby byl jejich život pohodlný a mohli si dopřát takový životní styl, který chtějí. Vydělat hodně peněz je pro ně důležité. Nejsou zrovna z těch spořivých. Co vydělají, to umí utratit za luxus, věci, které možná ani nepotřebují. Aby mohli nakupovat, musí hodně pracovat.

Info ikona
peníze

Lev

Lvi si umí užít život plnými doušky a chtějí, aby bylo vše potaženo luxusem a posypáno přepychem. Jsou ti, kteří neúspěch, mezi který patří i problém s penězi, berou jako skličující a občas obviňují druhé z prohry. Milují být v centru pozornosti, což jim samozřejmě bohatství umí zajistit. Život se vší parádou je pro Lvy jako stvoření. Zajistit však peníze pro ně někdy může být složitější, protože umí vynaložit jisté úsilí, ale tak pracovití jako Býci nejsou.

Blíženci

Jsou tak trochu snílci a občas bývají lehce naivní. Občas se nechávají oklamat a podvést, což si mohou nést celý život. Stanoví si určité cíle a pracují na nich tak dlouho, dokud to prostě nesplní. Jsou systematičtí, nemusí to pro ně být úplně jednoduché vydělat peníze, ale jdou do toho naplno. Je pro ně obtížnější vydělat tolik, kolik potřebují. Možná i proto si peněz váží víc a utrácejí je s rozumem. Myslí často na zadní vrátka a mají vytvořenou rezervu.

Zdroj článku