Přejít k hlavnímu obsahu

Slunce brzy vstoupí do znamení Štíra: Čekají nás rozbouřené emoce, odhalení pravdy i vyslovení tajných přání

Info ikona
Horoskop

Již brzy vstoupí Slunce do znamení Štíra, který je spojován s temnotou, mystičnem, šarmem, vášní, ale i žárlivostí a manipulací. Co od tohoto období, které potrvá od 23. října do 22. listopadu očekávat? Dle astrologů to budou intenzivní emoce, rozkrytí tajemství i vyslovení tužeb.

Slunce brzy vstoupí do znamení Štíra

V současné době se stále ještě pohybujeme v období astrologické „vlády“ Vah, ale to už se brzy změní. Dne 23. října vstoupí Slunce do znamení Štíra. Setrvá v něm až do 22. listopadu. Štír je znamení, které je spojováno s mystičnem, temnotou, záhadností a uměním okouzlit. Vstupujeme do vysoce intenzivního období. To však neznamená, že bychom se měli období Štíra obávat, právě naopak, je to velmi zajímavá etapa.

Vládnoucí planeta vašeho znamení zvěrokruhu: Jakou superschopnost vám propůjčuje, je to síla, charisma či čtení myšlenek?

svetzeny.cz

Nejdříve je třeba zmínit, které planety se pojí se znamením Štíra. Jsou to hned dvě – Pluto a Mars.

Štíří energii je opravdu těžké zkrotit a důvodem je to, že Štíra neovládá pouze jedna, ale dvě planety.

Dle astroložky Narayany Montúfar je to velmi nevšední kombinace planet. Mars podle ní značí vládu ve starověké astrologii, kdežto Pluto se pojí s moderní astrologií. Mars symbolizuje touhu bojovat a ovládat, Pluto je planetou cyklu smrti a znovuzrození, znamená transformaci. Toto spojení nám v období Slunce ve Štíru přináší mocné vibrace, které k nám přitahují intenzivní životní zážitky.

Co se týče dalších planet, je důležité zmínit pohyb Jupitera na konci měsíce, který začne být tzv. retrográdní, což bude mít za následek začátek snového období, kdy můžeme mít nostalgickou náladu. Je to částečně protiváha vůči intenzivní energii Štíra. Problémy způsobí retrográdní pohyb Marsu v Blíženích, který započne 30. října. Napovrch vyplují potlačované emoce a je nutné, abyste v napjaté atmosféře vážili svá slova. V listopadu je pak důležitý vstup Venuše do Střelce, ke kterému dojde 16. den v měsíci. Přináší milostná dobrodružství a nečekané zvraty v milostných vztazích.

Vídáte často řadu opakujících se číslic? Každá číselná kombinace má jiný význam. Andělé upozorňují na něco nadmíru důležitého

svetzeny.cz

Čekají nás rozbouřené emoce, odhalení pravdy i vyslovení tajných přání

Jak tedy přesně bude toto období vypadat? V první řadě je energie Štíra velmi zkoumavá, chce objevovat, poznávat. Ničeho se nebojí a do věcí „šťourá“ tak dlouho, dokud se nedoví pravdu. V tuto dobu je třeba počítat s tím, že mohou být rozkryta mnohá tajemství, která doposud zůstávala skrytá. Některé pravdy, které budou vyjeveny, se nám možná nebudou líbit – Štír se totiž nebojí vyjevit i ty nejtemnější záležitosti.

Jak už bylo řečeno, znamení Štíra je o intenzitě. Je třeba se připravit na to, že emoce v tuto dobu mohou být rozbouřené. Není to vhodný čas na hledání kompromisů, usmiřování a vyjednávání. Co se týče milostného života, otvírá se prostor pro krátké vášnivé románky i rychlá vzplanutí, která však zase stejně rychle pohasnou. Do partnerských vztahů se však také může vkrádat žárlivost a podezřívavost. Na druhou stranu je Štír také znamením, které se pojí se sexualitou. Teď je čas vyslovit svá nejtajnější přání. V období Štíra se lze ve vztahu posunout na další úroveň intimity. Nestyďte se před partnerem a otevřete se mu.

Pokud se na tento čas podíváme z kariérního pohledu, určitě budou hrát prim ambice. Štír je neskutečně cílevědomé znamení, jeho energie nás bude tlačit dopředu. Pokud jste si přáli být povýšeni nebo dostat prémie, teď je čas na tom pořádně zapracovat.

Zdroj článku