Přejít k hlavnímu obsahu

Nejšťastnější den v roce 2022 dle znamení zvěrokruhu: Pro Berany nastane v květnu, Raci si počkají do listopadu

Zjistěte, jaký je váš nejšťastnější den roku 2022 dle astrologie. Na každé znamení zvěrokruhu působí vlivy nebeských těles, které vám přinášejí šanci udělat pozitivní životní změnu. Které datum si rozhodně zapsat do kalendáře?

Kdy nastane nejšťastnější den pro vaše znamení zvěrokruhu?

Každé z 12 znamení zvěrokruhu má svůj nejšťastnější den v roce. Ten se odvíjí od postavení nebeských těles. Zjistěte, který den je ten výjimečný pro vás a jaké vlivy na vás budou působit. Pro některá znamení platí, že jejich „Den D“ je za rohem, jiná si budou muset ještě počkat.

Pro Berany nastane v květnu

Berani zažijí svůj nejšťastnější den 24. května. Planeta Jupiter vám v tento den přináší štěstí, nové příležitosti a hojnost. Bude v konjunkci s dalšími dvěma vesmírnými tělesy – Marsem a Měsícem, což pro vás znamená velký posun vpřed.

Býci se dočkají až v říjnu

Býci se svého velkého dne dočkají až 25. října, kdy nastane zatmění Slunce ve Štíru. To bude mít velký vliv na jejich sedmý dům, který souvisí se vztahy. Zatmění Slunce vždy souvisí s velkými, osudovými změnami. V tento den máte šanci udělat další významný krok v partnerském vztahu.

Mohlo by se vám líbit

Blíží se novoluní v Beranu: Zhojí rány na duši. Nejvíce ovlivní Raky, Váhy a Kozorohy

Na apríla, dne 1. dubna 2022, nastane novoluní v Beranu. Bude to čas hojení, kdy se zacelí rány na duši. Jaké planetární aspekty jsou v tento čas podstatné a čím je specifická energie Berana? Poznejte blíže tuto fázi Měsíce, která nejvíce ovlivní Raky, Váhy a Kozorohy.
svetzeny.cz

Blíženci mají svůj Den D v červnu

Blíženci mají svůj Den D v červnu, konkrétně dvacátého. Je to dáno postavením planety Merkur vůči Jupiteru, který je znám také jako planeta štěstí a hojnosti. V tento čas je vhodné zahajovat nové projekty a provádět změny. Je to také vhodná chvíle pro důležitý rozhovor.

Raci si počkají do listopadu

Raci si na svůj nejšťastnější den v roce počkají do třináctého listopadu, kdy nastane trigon Slunce – Merkur – Venuše. Slunce symbolizuje akci, Mars a Venuše reprezentují vaše komunikační dovednosti. V tento den máte příležitost nechat definitivně svou minulost za sebou a vykročit do nové budoucnosti.

Pro Lvy nastane nejšťastnější den v červenci

Nejšťastnější den pro Lvy nastane 28. července. V tento den se totiž odehraje novoluní v jejich znamení zvěrokruhu, což jim dá šanci začít znova a lépe. Tento den bude plný silných pocitů a emocí. Následujte své srdce, váš vnitřní hlas vám radí dobře.

Panny už svůj nejšťastnější den prožily

Panny už svůj nejšťastnější den prožily, odehrál se 2. března. Novoluní v Rybách tehdy aktivovalo jejich sedmý dům, který se zabývá vztahy. Byl to čas velké romantiky, odpuštění a harmonizace vztahů obecně.

Váhy se mohou těšit na 19. října

Váhy se mohou těšit na 19. října. V tento den se totiž Venuše připojí ke Slunci v jejich znamení zvěrokruhu. Máte šanci vytěžit maximum z dosavadního života, který jste si vytvořili. Je to idelání čas i pro usmíření a nalezení řešení. Pokud jste pociťovali nestabilitu, v tento den se do vašeho života navrátí kýžená rovnováha.

Štíři měli svůj nejšťastnější den v lednu

Štíři si stejně jako Panny už zažili svůj nejšťastnější den v roce. Byl to 25. leden, kdy se ostatním představili v novém, lepším světle. V tento den na mnohé udělali dojem.

Střelce čeká 17. srpna

Zato Střelce jejich Den D ještě čeká, nastane 17. srpna. Střelci poslední dobou pociťovali, že nemohou „roztáhnout křídla“ tak moc, jak by chtěli. Touha po dobrodružství a cestování je u nich velmi silná. Právě 17. srpna se aktivuje vlivem Venuše jejich devátý dům související s těmito aktivitami. Střelci v tento čas vyrazí na vysněnou dovolenou.

Mohlo by se vám líbit

Finanční horoskop na duben 2022: Býci musí dávat pozor, komu půjčují

Finanční astrologická předpověď pro rok 2022 je celkově pozitivní. Je třeba však dávat pozor, jak investujete svůj čas a energii. Nedoporučuje se příliš rozdávat, aniž byste dostali něco na oplátku, může to nakonec vyčerpat vaše účty i vaši energii.
svetzeny.cz

Kozoroh má svůj nejšťastnější den 25. září

Kozoroh má svůj nejšťastnější den 25. září, to totiž novoluní ve Vahách aktivuje jeho desátý dům kariéry. Jak víme, pro Kozorohy je jejich zaměstnání či podnikání velmi důležité. V tento den mohou dostat mimořádně lákavou pracovní nabídku, možná jim bude svěřen zajímavý projekt nebo se dočkají zvýšení platu.

Vodnáři už svůj nejlepší den roku zažili

Vodnáři už svůj nejlepší den roku zažili, odehrál se 6. března. V tento den měli šanci dát si do pořádku své partnerské vztahy. Konjunkce Venuše a Marsu byla příležitostí pro nové silné začátky vztahů.

Rybám se nejšťastnější den blíží mílovými kroky

Rybám se nejšťastnější den blíží mílovými kroky, nastane 26. dubna, kdy Měsíc, Jupiter, Neptun a Venuše vytvoří konjunkci. Přináší jim úžasné možnosti pro jejich životní cestu i vztahy. V tento den máte šanci svůj život změnit k lepšímu.

Zdroj: Your Tango

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme s Lifee Svatební pompon