Přejít k hlavnímu obsahu

Nejnebezpečnější znamení zvěrokruhu: Před kterými je nutné se mít na pozoru?

Info ikona
oko

Každé jedno znamení má jedinečný pohled na život a ostatní věci okolo nás. Od některých je dobré držet se dál. Která znamení jsou nebezpečná a je potřeba mít se na pozoru?

Podle znamení toho můžete odhalit mnoho, například to, jaká znamení jsou největšími zmatkaři nebo to, jak se zamilovávají muži podle znamení. Některá znamení mají málo trpělivosti, každá provokace nebo ironie je vyvede z míry. Která z dvanácti znamení zvěrokruhu jsou nejnebezpečnější?

Kozoroh

Některým Kozorohům to prostě v životě nevychází. Vesmír jim ukazuje spíše tu odvrácenou tvář, dává jim pocítit tvrdé životní lekce a jejich chování se od toho může odrážet. Nemají daleko ke kriminalitě a často činí věci, které z nich právem dělají jedno z nejnebezpečnějších znamení. Umí velmi dobře naplánovat strategii a nestydí se ji využít při páchání zločinu. Mají skvělý smysl pro humor a nadprůměrnou inteligenci, která jim pomáhá vybruslit z mnoha nepříjemných situací. Ne vždycky jsou opatrní a to je může stát odhalení při činu.

 

Horoskop: Nejšťastnější den v měsíci pro všechna znamení zvěrokruhu. Rakům a Lvům patří 11. srpen

svetzeny.cz

Lev

Lvi jsou velmi horké hlavy, dřív mluví, než myslí. Kvůli své vznětlivé a výbušné povaze se dostanou snadno do hádky, která nekončí dobře. Jejich povaha není vůbec klidná a pokud jim někdo ublíží, se zlou se potáže a musí čelit následkům. Velmi rychle odhalí silné a slabé stránky druhých a ví přesně, kam udeřit, aby to co nejvíc bolelo. Jsou rádi středem pozornosti, touží po ní a pokud je na výsluní někdo jiný neváhají udělat vše proto, aby se to změnilo. 

Štír

Lidé v tomto znamení se rádi hřejí na výsluní zájmu, pokud jim ten zájem někdo ukradne, nelíbí se jim to. Jsou ambiciózní a orientují se především na kariéru a výsledky v práci. Jsou ti, kteří dosahují těch nejvyšších výsledků v práci a to může vyvolávat závist nebo žárlivost vůči těm, kteří se jim snaží vstoupit do jejich cesty za úspěchem. Mají také velmi dobrou paměť, takže si jasně vybaví, jak jim někdo ublížil před dvěma roky. Svou zášť nosí v sobě a když se jim to hodí, zaútočí a udeří.

 

Chování, které vám vykrádá štěstí ze života. Vyvarujte se toxického chování

svetzeny.cz

Střelec

Střelci se neštítí vzít si něco, co není jejich, jen aby přežili. Rádi se obohacují na cizí úkor a ještě k tomu mají velmi dobrou výmluvu. Mají drsnou osobnost a nálady, které se velmi rychle mění. Trpělivost není jejich nejsilnější stránkou, proto stačí málo, aby je něco rozzuřilo. Neštítí se použít brutalitu když se cítí ohroženi a při braní toho, co není jejich se nebojí jít i přes mrtvoly

Vodnář

Vodnáři bývají obvykle velmi dobře vychovaní a zdvořilí, ale povahu mohou mít manipulativní a bezohlednou ke druhým. Když se cítí ohrožení kopou okolo sebe a nezdrhají se provádět i ty nejhorší zločiny. Jsou dobrými hackery a jako prostředek k dosažení svého cíle používají vydírání. Jsou velmi inovativní a umí vymyslet, jak dosáhnout svých plánů bez ohledu na to, komu tím ublíží.

 

Zdroj článku