Přejít k hlavnímu obsahu

Nejfalešnější znamení podle horoskopu: Pozor si dejte na Ryby, neštítí se lhát, nebo Blížence, kteří neváhají použít zranitelnost druhých

Stává se, že v životě narazíte na lidi, kteří jsou falešní. Z běžného života je vyřadíte poměrně snadno. V práci se snažíte od nich držet odstup, protože nikdy nevíte, kdy vám bodnou kudlu do zad. Poznáte, kteří lidé jsou falešní podle znamení zvěrokruhu?

Slyšíte je chválit kolegyni v práci její novou halenku, i když předtím na ni v kanceláři nenechali nit suchou? Vidíte je, jak se živě baví se sousedy, i když právě skončili s jejich pomlouváním před vámi? Cítíte, jak nucené jsou úsměvy, které rozdávají okolo? Že je někdo falešný můžete odhalit právě z toho, že se chová pokaždé jinak. Máte v práci nového kolegu nebo šéfa? Do vašeho přátelského okruhu se dostal nový člověk? A nevíte, zda náhodou nejsou falešní? Můžete to zjistit i podle znamení zvěrokruhu.

Mohlo by se vám líbit

Jedno znamení zvěrokruhu jednoduše nejde nemilovat. Je to to vaše?

V každém kruhu přátel nebo známých se najde člověk, kterého mají všichni rádi kvůli jeho vřelosti a empatii. Možná jste to dokonce vy? Týká se to tohoto znamení zvěrokruhu.
svetzeny.cz

Panny

Panny jsou zemské znamení, které se pyšní tím, že je loajální a dá se mu věřit. I přesto jsou Panny jedním z falešných znamení. Jsou velmi pracovité povahy a někdy snaha zalíbit se ostatním, je nutí k tomu být falešní, snažit se každému vyhovět. Chtějí, aby je měli všichni rádi a využívají jakoukoliv zbraň. Lidé na ně nakládají své povinnosti a Panny jsou z těch, které neumí říct šéfovi ani kolegovi ne a raději pracují do úmoru.

Beran

Berani mají divokou a často egocentrickou energii ve které se snaží myslet především na sebe a své vlastní potřeby. Jsou to horké hlavy, které neváhají vybuchnout a vstupovat do konverzace jen proto, že i myslí, že je to třeba. Nejsou z těch, kteří vám dají nějakou radu, obvykle jen přikývnou nebo souhlasně zamručí. Když se však v konverzaci uberete jiným směrem, neváhají vás, a někdy i netaktně, vrátit zpět k nim a jejich problému. Být středem pozornosti je jejich cíl a dosáhnout toho v podstatě jakkoliv.

 

Mohlo by se vám líbit

Největší podivíni zvěrokruhu: Znamení, která neustále hystericky uklízí, děsí se špíny a svou posedlostí stresují své okolí

Takzvaní uklízeči jsou zvláštní typ lidí. Zatímco mnozí z nás se snaží uklízet každodenní nepořádek, jako je špinavé nádobí, prádlo, prach a jiné, tito lidé žijí pro úklid, organizaci a vytváření pořádku. Nic jiného ve svém životě nemají na prvním místě. Chcete vědět, jestli jste to vy nebo váš obzvlášť pořádkumilovný partner? Čtěte dále a dozvíte se o největších pořádkumilovných lidech zvěrokruhu, kteří mohou svou posedlostí pro úklid výrazně stresovat své okolí.
svetzeny.cz

Lev

Lvi milují večírky, chtějí být na výsluní zájmu každého, kdo na party přijde. Nejvíc ze všeho milují debaty, kde jsou tématem číslo jedna. Pozornost se musí za každých okolností ubírat jen a pouze na ně. Budou předstírat, že mají rádi druhé lidi, zajímají se o ně, jen aby zůstali populární. Bez mrknutí oka druhým pochválí oblečení, děti a vše ostatní, aby je za jejich zády bezostyšně pomlouvali. Lvi mají rádi pocit vlastní důležitosti a neustále hledají způsoby, jak naplnit své potřeby.

Blíženci

Blíženci v sobě mají dvě tváře, dva druhy chování a jejich nerozhodnost může přispívat v jistém smyslu i v jejich zálibě v drbech. Neváhají použít zranitelnost a osobní selhání druhých, jen aby posílili či navázali sociální vazby. Jejich zbraní jsou slova, která umí často velmi ublížit a nedají se jen tak vzít zpět. Neberou to ani nijak tragicky, vždyť se přeci jen baví. Někdy si však umí vybájit hotové fikce, jen aby se udělali zajímavější než ve skutečnosti jsou.

 

Mohlo by se vám líbit

Barva aury podle data narození: Zjistěte, jaká barva z vás vyzařuje. Vypovídá to o vás víc, než si myslíte

Představte si, že kolem vás je neviditelná kapsle, ve které žijete. Každý člověk má takový zvláštní pocit, když je vedle někoho a uvědomí si, že je mu dobře nebo naopak nepříjemně. Pocity nepohody naznačují, že aura druhého člověka není v souladu s tou vaší. Může se dokonce jednat o energetického upíra, který z vás vysává životní sílu.
svetzeny.cz

Ryby

Jsou to beznadějní romantici a citlivé povahy. Nenechte se však zmást jejich výrazem. Touha lidi potěšit a udělat je šťastnými, jim velí říct nebo udělat prakticky cokoliv. V jejich přítomnosti si nikdy nemůžete být jistí, co si skutečně myslí. Chtějí se vyhnout konfrontaci a tak vám cokoliv odsouhlasí, pochválí nebo přispívají názorem, který ve skutečnosti není jejich. Umí spřádat příběhy na počkání a neštítí se ani lhát.

Váhy

Konfrontace jsou pro ně mor, chtějí hlavně rovnováhu a s nikým se o ničem nedohadovat. Udělají cokoliv, jen aby udrželi mír a to znamená, že obětují i své vlastní základní hodnoty. Jsou z těch, kteří umí mile konverzovat s člověkem, kterého sami nemají v lásce, jen aby předešli problémům a konfliktu. To je často staví do falešného obrazu. Jejich obraz je pro ně důležitý a často řeší, co si o nich druzí myslí. A neustále se snaží zavděčit druhým, jen aby je měli rádi a neříkali o nich nic špatného. Z toho popudu jsou mnohdy falešní.

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme s Lifee Svatební pompon