Přejít k hlavnímu obsahu

Nejdokonalejší pár: Podle horoskopu existuje jenom jedno skvělé spojení, jste to právě vy?

Info ikona
horoskop

Hledáte dokonalý protějšek? Zeptejte se hvězd. Jaký pár tvoří dokonalou synergii? Když se tito jedinci setkají, spojí je energie, kterou nelze přehlédnout.

Ne všechna znamení a všichni lidé si mohou rozumět. S některými můžete být nejlepší přátelé a jiní vás budou rozčilovat. Naši vzájemnou kompatibilitu ovlivňuje znamení zvěrokruhu a jejich živly, vládnoucí planety a mnoho dalších. Proto některá znamení spolu vycházejí jako dům v plamenech, aniž by se o to příliš snažila. Těší se někdy dlouhodobé kompatibilitě jen proto, že jejich znamení jsou v souladu.

Kdo je vyvolený pár?

Podle hvězd jsou to Váhy a Blíženci. Jaké je partnerství živého a bystrého Blížence s neméně inteligentní Váhou? Podle astrologie zcela ideální, pokazit si to mohou jen oni sami. Hvězdy tomuto spojení prostě přejí.

Harmonické spokojení

Váhy a Blíženci tvoří jeden z nejlepších párů zvěrokruhu pro život. Tato dvě znamení zvěrokruhu jsou předurčena k vytvoření skvělého pouta, protože nemají rádi samotu. Oba patří mezi vzdušná znamení, což hodně ovlivňuje jejich skvělou kompatibilitu. Navíc jsou oba intelektuálně založení a mají podobný smysl pro humor, což je ve vztahu hodně důležité.

O světě hodně přemýšlí a bývají často nejen partneři, ale i nejlepší přátelé. Rádi chodí ven a baví se s jedinci, kteří chápou, co prožívají. Jejich oblíbenou činností je cestování na nová místa a poznávání lidí z různých kultur.

Oba tíhnou k uměleckým směrům a například ani hudba jim není cizí. Oba partneři budou rádi trávit čas společným cestováním po celém světě a vytvářet si vzpomínky, které jim vydrží celý život.

 

Jahodový superúplněk přichází 14.6. Co vás čeká a nemine?

svetzeny.cz

Menší mráčky na obloze

Naštěstí ke konfliktům mezi nimi nedochází příliš často, protože oba neradi řeší hádky a problémy. Po čase může vzniknout malý problém, o kterém se nemluví, ale výřečný Blíženec a citlivá Váha vše spolu vyřeší. Obě znamení jsou tak trochu chaotická, což vyplývá z jejich nestále vzdušné povahy. Proto, chtějí-li předejít zbytečným zmatkům a konfliktům, měli by se naučit jasně řešit praktické věci. Zejména péči o domácnost. Nejlepším receptem je prosté rozdělení si povinností. Pokud zvládnou dobře komunikovat, hvězdy jim dávají zelenou.

Jaké slavné páry tvořily nebo tvoří toto krásné spojení?

  • Cillian Murphy (Blíženec) a Yvonne McGuinness (Váhy)

  • Paul McCartney (Blíženec) a Linda McCartney (Váhy)

  • Kim Kardashian (Váhy) a Kanye West (Blíženec)

  • Hilary Duff (Váhy) a Matthew Koma (Blíženec)

  • Blake Shelton (Blíženec) a Gwen Stefani (Váhy)

Zdroje: horoskopy.cz, zodiacouple.com