Přejít k hlavnímu obsahu

Krevní skupina: Zjistěte, jaká je vaše osobnost, ale i logická a emoční inteligence podle japonské teorie Ketsueki-gata

Někteří lidé věří, že na charakterové rysy má vliv hodina narození, horoskop nebo třeba i krevní skupina. Tato teorie má své kořeny v Japonsku, kde na to hodně dají. Mohou se vás na to, jakou máte krevní skupinu zeptat ve fitness, u kadeřnice nebo třeba na úřadě.

Máme celkem čtyři primární krevní skupiny, které se ještě rozdělují na plus a mínus. Každá o vás může prozradit zajímavá fakta o vašem EQ, IQ a mnoho dalšího. Jde o Ketsueki-gata neboli studium osobnosti na základě krevní skupiny. Jste z těch, kteří věří, že vaše krevní skupina může mít vliv, podobně jako například znamení, poloha spánku nebo oblíbená káva, na vaši povahu a chování? Co prozradí vaše krevní skupina o vaší osobnosti?

Mohlo by se vám líbit

Co se nosí: Trendem letošního léta jsou klobouky, které si pamatujeme od Britney Spears

Móda se vrací! Hledáte perfektní letní klobouk? Objevili jsme modely, které budou v roce 2022 obzvláště oblíbené, vypadají stylově a poskytují dokonalou ochranu před sluncem. Inspirujte se!
svetzeny.cz

Krevní skupina A

Je-li vaše krevní skupina A pak vám nedělá problém dělat spoustu věcí najednou, takzvaný multitasking. Jste lidé rozhodní, ale zároveň opatrní, rádi spolupracujete s druhými lidmi a v životě si potrpíte na organizovanost a také na pořádek. Máte sklony k perfekcionismu. Jste ti, kteří znají etiketu a také ji dodržují. Někdy máte sklony být pesimisté a lehce se dostanete do stresu, který si však necháváte pro sebe. Než se někomu svěříte, potřebujete hodně času.

Lidé s krevní skupinou A+

Jsou dobrými vůdci, kteří nejsou daleko pro rázné gesto, pracují rádi samostatně, jsou důvěryhodní a hodně inteligentní. Mají nezkrotný temperament a bývají často cílem kritiků a to někdy i neoprávněně.

Lidé s krevní skupinou A-

Jsou velmi pracovití jedinci, kteří jsou oblíbenými pracovníky. Mají velkou výdrž, umí být dobrými plánovači. Jen tak něco je nezlomí. Naopak jsou to lidé, které jde poměrně lehce přemluvit na svou stranu a nálady se u nich střídají jako na běžícím páse.

 

Mohlo by se vám líbit

Masírujte 4 důležitá místa na těle každý den: Ovlivňují nadváhu a urychluji hubnutí

Toužíte zhubnout, ale nedaří se vám to? Nadváha a obezita se po světě stává stále větším problémem. Vyzkoušeli jste již kouzelné body na vašem těle, které vám s tímto problémem mohou pomoci? Odpověď naleznete v čínské akupresuře.
svetzeny.cz

Krevní skupina B

Lidé s touto krevní skupinou jsou opět kreativní, ale také v sobě umí probudit vášeň a lásku k dobrodružství. Umí myslet nekonvenčně, jsou aktivní a silní a otevření novým zážitkům a poznatkům. Sedí vám matematika nebo přírodní vědy. Máte své vlastní tempo a nenecháte nikoho, aby vám ho rozhodil. Jste často lehkomyslní, často se vám nechce pracovat a ne vždy máte chuť s druhými spolupracovat. Příkazy od druhých vás vyloženě popuzují.

Lidé s krevní skupinou B+

Jde o lidi vstřícné, emocionální, chytří a krásní. Jsou pro ně důležité vztahy, kterých si velmi váží. Často jde o lidi s vysokým IQ. Občas jsou nezodpovědní a je u nich riziko prudkých změn nálad.

Lidé s krevní skupinou B-

Jsou pracovití, chytří a odhodlaní dosáhnout všeho, co chtějí, což se jim často daří, proto jsou také úspěšní. Občas mohou znít a chovat se sobecky a ne vždycky pomohou svému okolí, což je pro mnohé známka, že nejsou ochotní pomoci.

Mohlo by se vám líbit

Proč jsou Japonky proslulé svým mladistvým vzhledem, nízkou váhou a dlouhověkostí? Známe jejich tajemství

Japonské ženy jsou známé tím, že mají hubenou postavu, lesklé dlouhé vlasy a jen stěží jim odhadnete správný věk. V čem tkví jejich tajemství?
svetzeny.cz

Krevní skupina 0

Lidé s touto krevní skupinou jsou velmi společenští a veselí, jsou rádi mezi lidmi a nevadí jim být druhým nápomoci. Jejich silnou stránkou je odolnost a silná vůle, která jim pomáhá dosáhnout cílů, které si stanovili. Mohou mít velmi dobré vůdčí schopnosti a bývají dobrými lídry. Nezabývají se maličkostmi, soustředí se na to podstatné a důležité. Hledáte na všem to pozitivní a jste často optimisté

Lidé s krevní skupinou 0+

Jde o lidi, kteří jsou velmi rádi mezi lidmi, jsou optimisté, vždy dobře naladěni a mají rádi podobné lidi. Nejsou příliš otevření novým zkušenostem a umí se mnohdy zaměřit jen sami na sebe.

Lidé s krevní skupinou 0-

Jsou to lidé odhodlaní a optimističtí, mají silně vyvinutou intuici a jen tak něco je nezaskočí. Umí být nepředvídatelní a často také sebestřední, kdy je nezajímá okolí, myslí jen a pouze na sebe.

 

Mohlo by se vám líbit

Vyzkoušejte japonskou metodu na ploché břicho. Efekt je vidět za dva týdny.

Žádné doplňky stravy, drastické diety ani hodiny „pod palbou“ fitness trenéra. K dokonalému bříšku, které se po vánočním hodování tak nějak zakulatilo, stačí jen dvě minuty denně věnované speciální technice dýchání. Nevěříte? Tak to zkuste!
svetzeny.cz

Krevní skupina AB

Lidé s touto krevní skupinou jsou diplomaté a také tak trochu zahaleni tajemstvím. Mnohdy mohou být excentričtí a mají velké charisma. Umí se přizpůsobit řadě věcí, jsou spíše změření analyticky a logicky. Jsou introvertní lidé a mohou být často komplikovaní a netrpěliví. Ne vždycky se můžete spolehnout na jejich slovo, často zapomínají, neumí se rozhodnout a mají sklony diskriminovat druhé.

Lidé s krevní skupinou AB+

Tito lidé jsou starostliví, ale také rezervovaní, takže na vás mohou působit trochu sobecky, jde však jen o první dojem. Jsou inteligentní a mají charisma, které se jejich okolí líbí. Je s nimi těžké pořízení, jsou tvrdohlaví a je tedy těžké je přesvědčit.

Lidé s krevní skupinou AB-

Jde o lidi, kteří mají vysoké IQ a jejich mozek pracuje na plné obrátky. Baží po znalostech a jsou rádi, když dostávají nové a nové podněty. Mívají problémy s důvěrou a umí být tvrdohlaví, než se někomu otevřou, chvíli to trvá.

Zdroj: Jagran Josh