Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Tato znamení zvěrokruhu najdou v létě 2023 novou lásku

Info ikona
horoskop

Pozor nezadaní! Některá znamení zvěrokruhu se už nyní mohou těšit na parádní léto. Hvězdy se na přelomu sezóny přemístí a konečně přinesou nový impuls do milostného života. Žhavé flirty, romantické rande, spousta něžností - podle horoskopu je velká šance, že se tři znamení zvěrokruhu v létě 2023 bezhlavě zamilují a najdou si na dlouhou dobu, možná navždy, novou lásku. Zkontrolujte, zda mezi vyvolené patříte i vy.

Ikona 90. let Melanie Griffith děsí veřejnost: Další zpackaná plastika nebo možný návrat zákeřné nemoci?

svetzeny.cz

1. Panna

Panna většinou těžce snáší změny a nečekané situace, ale ne v létě 2023 bude všechno jinak! Panna se cítí inspirována zamilovanou Venuší a najde spoustu zábavy ve svém životě. Romantická večeře při svíčkách sem, dobrodružná exkurze tam: zemské znamení přijímá všechny příležitosti k vzájemnému seznámení a brzy by mohlo potkat člověka, za kterým se skrývá velká láska.

2. Blíženci

Zatímco jaro dostalo svobodné Blížence do koketní nálady, další velký krok by mohl konečně následovat v létě. Planeta lásky Venuše zajišťuje, že vzdušné znamení opět zatouží po pevném poutu. Jinak dost vrtkavé znamení zvěrokruhu si je nyní jisté, že chce víc a planety ho v tomto přání aktivně podporují. Přispívá k tomu zejména Mars a velkoryse rozdmýchává vášeň. Blíženci by prostě měli mít v nadcházejících týdnech otevřená srdce a do jejich života přirozeně vstoupí nová láska.

Vztah s otcem podle znamení zvěrokruhu: Blíženci mají duchovní pouto, Váhy se umí pohádat

svetzeny.cz

3. Váhy

Svobodné Váhy by mohly mít své nejlepší léto po dlouhé době v roce 2023, protože hvězdy vezmou jeho milostný život mimořádně zajímavým směrem. Ještě nedávno si znamení zvěrokruhu myslelo, že lásku nejspíš nikdy nenajde, ale člověk s velkým srdcem může být blíž, než si myslí. Vzdušné znamení by se v letních měsících mělo věnovat nejen flirtům a různým schůzkám, ale také si dávat pozor na lásku v užším kruhu!

Zdroj článku