Přejít k hlavnímu obsahu

Březnový horoskop lásky: Hvězdy přejí seznamování. Největší štěstí potká Blížence, Panny a Ryby

Info ikona
Horoskop Lásky

Jak se vám bude dařit v milostném životě v březnu? To zjistíte v našem horoskopu lásky, který zahrnuje každé z dvanácti znamení zvěrokruhu. Budete mít štěstí v lásce a potkáte svou spřízněnou duši už tento měsíc?

Hvězdy přejí seznamování

V březnu nás čeká spousta změn ve vztazích, ale není třeba se obávat, může to totiž být dobrá věc. Obecně tento měsíc velmi přeje vzniku nových vztahů i seznamování. Druhého března vstupuje Merkur do Ryb, to může způsobit určitý chaos a zmatky v partnerských vztazích. Zároveň je to ale dobrý čas na přemýšlení o tom, jak oslovit osobu, která se vám líbí, jelikož vám důmyslný Merkur napomůže najít originální způsob. V polovině měsíce vstoupí Venuše do znamení Býka, to značí stabilizaci ve vztazích. Dne 21. března Slunce vstupuje do Berana, a to znamená jediné – štěstí přeje odvážným. Je to ideální čas na seznámení či oslovení osoby, ke které chováte sympatie. Tento trend ještě více podpoří vstup Pluta do znamení Vodnáře, který nastane 23. března.

Horoskop: Od 7. března čeká čtyři znamení zvěrokruhu hotové peklo. Střelci, máte smůlu

svetzeny.cz

Beran

V březnu potkáte osobu, se kterou si budete nezvykle dobře rozumět. Ideální čas na seznamování nastává po 23. březnu, kdy Pluto vstoupí do znamení Vodnáře.

Býk

Pro druhé se stanete mimořádně přitažlivými po vstupu planety lásky, Venuše, do Býka. Tak se stane 16. března. Počítejte s tím, že zaujmete hodně potenciálních nápadníků.

Blíženci

V březnu si zadaní Blíženci užijí spoustu romantiky i dobrodružství. Konec měsíce odstartuje velmi naplňující šestiměsíční cyklus, co se týče partnerských vztahů. Nikdo snad nemá tolik štěstí v lásce jako vy.

Rak

Raci budou v březnu přemýšlet nad tím, jak svůj vztah s partnerem posunout na další úroveň. Dost možná zatouží po dobrodružství. Buďte otevření novým věcem. Až Pluto vstoupí do Vodnáře, budete mít nutkání plnit si vaše nejtajnější touhy.

Lev

Zadaní Lvi by měli být ke svému partnerovi upřímní, pokud jde o touhy a závazky. To jsou dvě témata z oblasti partnerství, která budete řešit. Pokud jste nezadaní, největší šanci na seznámení máte po 16. březnu.

Panna

Máme pro vás dobrou zprávu, vesmír vám dle astrologie má již brzy seslat vaši spřízněnou duši. Tento měsíc je ideální dobou na seznámení, tak neseďte doma.

Tarotová předpověď od kartářky na týden od 4. do 10. března: Kdy zvládnete všechny zkoušky a kdy přestanete poznávat sami sebe?

svetzeny.cz

Váhy

Partnerský život Vah se v březnu ponese ve znamení stability, klidu a vzájemného porozumění. Ke konci měsíce budete s partnerem řešit otázku nastavení hranic. Březen také přeje krátkodobým románkům.

Štír

Pokud jste se v poslední době bránili vztahu a závazkům, v březnu se vše změní. Po 16. březnu jsou zde velké šance na seznámení s osobou, která vám učaruje.

Střelec

Střelci jsou většinou neustále v pohybu, ale v březnu se zklidní a stráví mnohem více času se svým partnerem. Novoluní v Beranu jim přinese žhavé chvilky s partnerem.

Kozoroh

S partnerem si budete blíž než dosud. Romantiky si budete užívat plnými doušky. Jen pozor na pasivní agresivitu ve vztahu k partnerovi, mohla by tyto krásné chvíle zkazit.

Vodnář

Vodnáři, kteří se necítí ve vztahu dobře, se v březnu rozejdou. Pohár jejich trpělivosti přeteče. Tento měsíc budou až překvapivě otevření ohledně svých tužeb.

Ryby

V březnu budete pro druhé opravdu atraktivní, příležitostí k seznámení bude nespočet. Vaše sny se mohou stát realitou. Pro zadané Ryby to bude stabilní období bez jediného mráčku. Nezadaní zase nabudou mít nouzi o pozvání na rande.

Zdroj článku