Přejít k hlavnímu obsahu

Anděl strážný podle znamení zvěrokruhu: Koho ochraňuje Rafael, Zadkiel či Michael?

Info ikona
Anděl strážný

Když se narodíme, všichni máme určité anděly, kteří nás chrání a provádí našimi životy. To, jaký anděl chrání právě vás, určuje vaše znamení horoskopu. Zjistěte, který anděl je ten váš a co vám přináší do života.

Beran (21.3. - 19.4.)

Berany chrání anděl Kamael. Ten je charakterizován lehkou a radostnou energií. Podporuje rozvoj osobní kreativity a zvyšuje pracovní a tvůrčí výkony. Je skvělým průvodcem a poradcem v oblasti partnerských vztahů. Beranům pomáhá lépe pochopit lásku a řešit problémy v partnerských vztazích. Jeho působení přispívá harmonizaci jak v rodinné, tak v pracovní a přátelské sféře.

Býk (20.4. - 20.5.)

Anděl jménem Hagiel pomáhá Býkům uvolnit stres a harmonizovat energetické toky v těle, zejména v oblasti čaker. Energetický vliv tohoto anděla má schopnost narušovat negativní vzorce chování, což vede k osobnímu růstu a posílení pozitivního pohledu na život a svět. Podporuje lásku mezi lidmi, zejména v partnerských vztazích, poskytuje pomoc zamilovaným jedincům a těm, kteří hledají kvalitní vztah a životního partnera

Blíženci (21.5. - 21.6.)

Blíženci nad sebou mají anděla Rafaela. Ten hraje zásadní roli při léčení, regeneraci a obnově lidského zdraví. Jeho energie je jemná, posilující a přispívá k odstranění psychických bloků, negativních emocí a depresí. Naladění na jeho energii urychluje proces uzdravení, přičemž přispívá k celkové pohodě jak v psychické, tak i fyzické rovině.

Rak (22.6. - 22.7.)

Energie anděla Gabriela, který chrání Raky, je silná a podporující při plnění životních cílů. Jedná se o posla, který učí o radosti, pohybu a oživení. Jeho energie je přítomná na každém místě, kde dochází k růstu a proměnám. Učí Raky naladit se na pozitivní vibrace a probouzí v nich odvahu a schopnost řešit problémy, kterým se dlouhodobě vyhýbali.

Co se stane v roce 2024? Edgar Cayce předpověděl přírodní katastrofy i mimozemskou invazi

svetzeny.cz

Lev (23.7. - 22.8.)

Toto znamení chrání anděl Michael, jeden z nejznámějších andělů. Jde o silného bojovníka v proti silám temna a zla. Jeho posláním je pomáhat lidem v překonávání náročných zkoušek a v boji s negativními vlivy. Tento anděl podporuje uvědomění a snahu vyrovnat se s negativitou a zbavit se špatných vlastností. Vibrace tohoto anděla poskytují Lvům sílu být odvážnější.

Panna (23.8. - 22.9.)

Ochrannou sílu Pannám dává anděl Hamaliel. Ten je spojován s energetickými aspekty a pomocí v oblasti umělecké tvorby, kreativity a inspirace. Je vnímán jako anděl, který podporuje rozvoj tvůrčích schopností a umožňuje překonávat překážky.

Váhy (23.9. - 22.10.)

Lidi narozené ve Vahách má na starosti anděl Zuriel. Ten je učí pochopit, co je v životě opravdu důležité. Právě Zuriel radí nerozhodným Váhám jak se správně rozhodnout. Poskytuje ochranu a podporu v oblasti spravedlnosti. Pomáhá Váhám nalézt rovnováhu mezi dobrem a zlem. Často je také spojován s energií prosperity a hojnosti, což znamená, že někteří věří, že jim Zuriel může právě tyto věci přinést do života. 

Štír (23.10. - 21.11.)

Štíry chrání anděl Asrael. Štírům pomáhá porozumět své vlastní duši. Přispívá k vnitřní přeměně a transformaci jedince. Usiluje o šíření tolerance a porozumění vůči druhým a je schopen obnovit vztahy, ve kterých by ostatní ztratili veškerou naději. Jeho energii můžeme zaměřit na moment, kdy je nezbytné usmířit znepřátelené strany. Tento anděl je zkrátka poslem míru a diplomacie.

Výherní čísla v loterii: Vyberte taková, která vyhrají pomocí numerologie!

svetzeny.cz

Střelec (22.11. - 21.12)

Pro Střelce je tady anděl Zadkiel. Tento anděl směřuje člověka k uvědomění si spojení mezi duchovním a hmotným světem. Je spojen nejen se sférou lidskou, ale také s říší zvířat a rostlin. Vibrace tohoto anděla přispívají k ustanovení spravedlnosti a dodržování vyšších univerzálních zákonů. Při rozvoji duše a ducha hraje roli "strážce a učitele kosmických zákonů".

Kozoroh (22.12. - 19.1.)

Anděl jménem Kassiel je ten, který ochraňuje Kozorohy. Projevuje se, když Kozorozi čelí náročným životním výzvám a problémům. Tato energie pomáhá při překonávání procesů, během nichž prochází lidé růstem a uvědomují si skutečné hodnoty. Avšak tyto životní lekce mohou být náročné. V případě nejistoty se mohou Kozorozi k tomuto andělovi obrátit, aby jim pomohl nasměrovat kroky správným směrem.

Vodnář (20.1. - 18.2.)

Vodnáře má pod ochranou anděl Uriel. Tento anděl napomáhá vytvářet materiální a hmotné prvky. V případě různých katastrof a neštěstí se jeho "andělská energie" angažuje v obnovení pořádku. Poskytuje podporu těm, kteří pracují v oblasti zdravotnictví, výzkumníkům a vědcům. Těm, kteří si to zaslouží, usnadňuje získávání materiálního bohatství.

Ryby (19.2. - 20.3.)

Ryby ochraňuje anděl Asariel. Ten napomáhá prohlubování intuice a rozvoji schopnosti předvídání. Jeho schopnost spočívá v asistenci při rozlišování mezi pozitivními a negativními duchovními vlivy. Jako duchovní učitel vede ty, kteří se na něj naladí, k pravdě, lásce a nezištné pomoci druhým. Jeho vibrace nepřipouštějí žádnou lež nebo polopravdu.

Zdroj článku