Čeká nás rok plný velkých změn! Nenechte si ujít Speciál Světa ženy Horoskopy 2019!

Horoskopy 2019, speciál časopisu Svět ženy, je v prodeji od 5. října 2018.

Příští rok nebude procházka růžovým sadem, na druhou stranu se můžete mnohému naučit a lépe poznat sami sebe. Přečtěte si, jak vás ovlivní postavení planet Jupiter, Saturn a Neptun.

Dalších 365 dní z pohledu numerologie: Trojkový rok vás nechá zazářit zejména v práci.

Podléháte stresu? Blíženci, uvolněte jej tancem, střelci, odreagujte se u historické knihy aneb rada pro každé znamení zvěrokruhu, jak mu úspěšně odolat.

V každém z nás převažuje jeden živel. V rubrice Kdo jste zjistíte, zda jste oheň, voda, vítr nebo vzduch a jak pracovat s elementy, abyste se dopracovali k absolutní harmonii.

Poznejte svou osobní roční vibraci a zjistěte, jaké „noty“ jí dá energie roku 2019. Návod najdete v rubrice Síla čísel.

Každý z nás má okolo páteře sedm čaker, které fungují jako regulátory a rozvaděče životní síly a dechu. Prozradíme vám, jak je otevřít a přitáhnout si do života zdraví.

Víte, kde se ukrývá zdroj radosti a řešení všech životních problémů? Poznejte svoje vnitřní dítě a najdete odpověď na všechno.

Rok 2019 je plný poznání a nalezení správné životní cesty. Které události vám předpověděly hvězdy si přečtěte v podrobném výkladu vašeho znamení zvěrokruhu.

Občas se musí lásce pomoci a proč ne s pomocí hvězd? Odhalíme vám, co probudí touhu v jednotlivých znameních zvěrokruhu.

Řeč snů: Co znamená, když se vám zdá o lidech, číslech, krajinách nebo zvířatech?

Podle čínského horoskopu přichází rok zemského vepře, který završuje šedesátiletý cyklus. Je proto důležité se ohlédnout za posledními 11 lety, zhodnotit, kam jste se posunuly a začít novou éru.


 

@svetzeny