Přejít k hlavnímu obsahu

Zábavný test: Po jaké barvě vlasů jste vždy toužili, byla to růžová, fialová nebo blond? Vaše volba vypovídá o vaší povaze

Info ikona
Barva vlasů

Každý z nás někdy zatoužil po jiné barvě vlasů, než je ta, kterou nám nadělila příroda. Vaše volba konkrétního odstínu o vás vypovídá více, než si myslíte, prozradí leccos i o vaší povaze. Vyzkoušejte si zábavný test, dozvíte se o sobě zajímavé věci.

Po jaké barvě vlasů jste vždy toužili?

Každý z nás chtěl někdy vyzkoušet jinou barvu vlasů, než je naše přírodní. Po které barvě jste kdysi toužili vy? Ať už jste ji nakonec vyzkoušeli, nebo ne, zkuste si vzpomenout, která to byla. Vypovídá to totiž i o vašich povahových vlastnostech. Pakliže jste se svým přírodním odstínem spokojeni, podívejte se na fotky a vyberte si barvu, která se vám líbí nejvíce. Pamatujte, že se jedná o zábavný test, výsledky tedy berte s nadhledem.

Info ikona
Vlasy

Hnědé vlasy

Tuto barvu vlasů si vybrali ti, kteří jsou cílevědomí a energičtí. Máte skvělé manažerské schopnosti. Jste vřelí a pohodoví lidé. Je na vás vždy spolehnutí.

Černé vlasy

Tuto barvu vlasů si vybrali tišší a introvertní lidé. Jsou velmi citliví a empatičtí. Hlídají si soukromí a jsou tak trochu tajnůstkáři.

Zrzavé vlasy

Tuto barvu si vybrali lidé, kteří se podceňují. Měli by zapracovat na svém sebevědomí. Avšak platí, že tichá voda břehy mele, nebojí se riskovat a tvrdě pracují na tom, aby si splnili své sny.

Blond vlasy

Blond vlasy si vybrali klidní, pohodoví a praktičtí lidé. Nedělají si z ničeho vrásky. Jsou velmi bystří a inteligentní. Ve vztazích bývají věrní.

Fialové vlasy

Fialová je barvou ušlechtilosti. Vybrali si ji čestní a emočně vyzrálí lidé, kteří jsou zároveň také kreativní, vyrovnaní a mají umělecký talent. Přemýšlejí jinak než ostatní lidé. Nebojí se být extravagantní a vyčnívat z davu.

Modré vlasy

Modré vlasy zvolili ti, kteří jsou klidní, důvěryhodní a mírumilovní. Rozhodují se rozumem, nikoliv srdcem. Vždy dlouze přemýšlí, než něco vůbec udělají. Lidé si jich cení pro jejich dobré srdce, věrnost a přátelskost.

Růžové vlasy

Růžové vlasy si vybrali ti, kteří mají tendenci své emoce vyjadřovat velmi dramaticky. Nebojí se experimentovat, rádi zkouší nové věci. Milují módu a mají vkus. Jsou vřelí a pečující.

Bílé vlasy

Bílou barvu vlasů si vybrali lidé, kteří jsou chladní a odměření na první pohled. Avšak pokud je poznáte blíž, zjistíte, že se jedná pouze o masku kterou nosí. Jsou to sebevědomí lidé, kteří věří ve své schopnosti. Mají problém se seznámit, déle hledají svou spřízněnou duši. Jsou něžní a mají romantickou povahu.

Šedé vlasy

Tuto barvu vlasů by volili ti, kteří mají velmi plachou povahu. Někdy jim přijde, že nikam nepatří. Jsou tišší a v životě jim záleží na pohodě a rovnováze. Jsou moudří, emočně stabilní a introvertní.

Oranžové vlasy

Oranžová barva symbolizuje energii. Volili ji lidé, kterým nechybí nadšení a chuť do života. Někdy však mohou působit až dětinsky. Věří na opravdovou lásku a snaží se ve všech situacích myslet pozitivně. Jejich nevyzrálost mnohdy vede k problémům, ale díky důvtipu a pozitivnímu myšlení problémy překonají.

Zdroj: Brigtside.me

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.